OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Policja szuka tych mężczyzn. Mieli narozrabiać w sklepie

Policja szuka tych mężczyzn. Mieli narozrabiać w sklepie

Odolanów: Policja poszukuje dwóch mężczyzn w związku z kradzieżą w sklepie spożywczym – opublikowano wizerunki

Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło 18 czerwca 2025 roku na terenie jednego ze sklepów w Odolanowie. Sprawcy wynieśli artykuły spożywcze o łącznej wartości ponad 1600 złotych.

Na podstawie zebranego materiału funkcjonariusze ustalili, że związek ze zdarzeniem mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunki zarejestrował monitoring sklepu. Policja publikuje ich zdjęcia i prosi o pomoc w identyfikacji.

Apel do mieszkańców

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę – sierż. Mateuszem Romanowskim pod numerem telefonu:
📞 47 77 54 340

Można również skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim:
📞 47 77 54 211 (numer czynny całą dobę)

Informacje można przesyłać także drogą mailową na adresy:
📧 [email protected]
📧 [email protected]

Policja zapewnia anonimowość wszystkim osobom, które zdecydują się przekazać informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych mężczyzn.
Pomóż nam ująć sprawców – każda informacja może być cenna!

zdjęcie poglądowe

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Obaj mieli zielone światło? Zabrakło tego
32 komentarzy
Młody
10 miesięcy temu

Gdzie była ochrona zatrudnią młode panienki albo stare dziadki i to ma być ochrona

Joasia
odpowiada  Młody
10 miesięcy temu

Przyjmij się Ty do ochrony,wtedy się wypowiesz.

Nats
10 miesięcy temu

Dziękuje za inspirację i motywację do działania

klient
10 miesięcy temu

Toz to Sasza i Wania ze wschodu

Polak
odpowiada  klient
10 miesięcy temu

Obstawiam Sebę i Alana od „krużganka oświaty”.

Snsjend
odpowiada  klient
10 miesięcy temu

To twoje rodzeństwo 😂

Selekcja naturalna
10 miesięcy temu

To niech szukają dalej za to im płacą

Etiopczyk
odpowiada  Selekcja naturalna
10 miesięcy temu

Dokładnie , niech szukają a nie wiecznie się ludźmi wysługują , proszę ich od 3 miesięcy o kontrolę prędkości w naszej wsi i ani widu ani słuchu….

Wuja Andrzej
10 miesięcy temu

Niech się wezmą za cpunow i fighterow z dni Odolanowa ekipa bloki ekipa rynek same ćpuny …

Bkokers
odpowiada  Wuja Andrzej
10 miesięcy temu

Andrzeju nie denerwuj się!

To ja
10 miesięcy temu

A w niektórych sklepach niechca ochrony bo za drogo

Też menel
10 miesięcy temu

Kradzionego towaru nie widać. Ale bebech jakiś taki wybrzuszony. Zatem żarł i pił na miejscu. Nic mu nie zrobią co najwyżej w chałupie wyrzyga kradzione.

Ostrowianin
10 miesięcy temu

Gdyby obrazili panią Klimek to by policja ich szybko namierzyła

Xyz
odpowiada  Ostrowianin
10 miesięcy temu

Uważaj żeby ciebie nie namierzyli

marko
odpowiada  Ostrowianin
10 miesięcy temu

Jeszcze szybciej by ich namierzyli gdyby obrazili Owsiaka….

Przedstaw się
odpowiada  marko
10 miesięcy temu

O św. Juras jest nietykalny hehhe patron przekrętów.

Błażej
10 miesięcy temu

Kiedy to było. Trzeba było w grudniu ich szukać

32
0
Napisz co o tym sądziszx
×