OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Policja szuka tych mężczyzn. Mieli narozrabiać w sklepie

Policja szuka tych mężczyzn. Mieli narozrabiać w sklepie

Odolanów: Policja poszukuje dwóch mężczyzn w związku z kradzieżą w sklepie spożywczym – opublikowano wizerunki

Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło 18 czerwca 2025 roku na terenie jednego ze sklepów w Odolanowie. Sprawcy wynieśli artykuły spożywcze o łącznej wartości ponad 1600 złotych.

Na podstawie zebranego materiału funkcjonariusze ustalili, że związek ze zdarzeniem mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunki zarejestrował monitoring sklepu. Policja publikuje ich zdjęcia i prosi o pomoc w identyfikacji.

Apel do mieszkańców

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę – sierż. Mateuszem Romanowskim pod numerem telefonu:
📞 47 77 54 340

Można również skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim:
📞 47 77 54 211 (numer czynny całą dobę)

Informacje można przesyłać także drogą mailową na adresy:
📧 [email protected]
📧 [email protected]

Policja zapewnia anonimowość wszystkim osobom, które zdecydują się przekazać informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych mężczyzn.
Pomóż nam ująć sprawców – każda informacja może być cenna!

zdjęcie poglądowe

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Obaj mieli zielone światło? Zabrakło tego
32 komentarzy
Obywatel
10 miesięcy temu

Czarne buty biale skarpetki nie mam pytan

Ala
10 miesięcy temu

może to bracia ze wschodu???

Ty
odpowiada  Ala
10 miesięcy temu

Bracia ze wschodu lepiej się odżywiają niż ty 😉

BMW5
10 miesięcy temu

🤣 🤣 🤣 a policja gdzie??

Cenna? Ile to w przeliczeniu na płn?
10 miesięcy temu

Pomóż nam ująć sprawców – każda informacja może być cenna!
Policja czy Biernacki daje jakąś nagrodę?

xyz
10 miesięcy temu

Znam trzy osoby które pracują w Dino.

Kradzieże to codzienność , złodzieje robią turnusy od sklepu do sklepu
a dziewczyny nie mogą nic zrobić , ani zajrzeć w plecak ani nic …

Za jakiś czas to dziwnie człowiek będzie się czuł za to że płaci za zakupy , taka to plaga

zyx
odpowiada  xyz
10 miesięcy temu

Mogą Policje wezwać.

xyz
odpowiada  zyx
10 miesięcy temu

nie wiesz o czym mówisz , wezwij policje hahahahha XD
więcej problemów ma zgłaszający niż złodziej

Bezrobotny
10 miesięcy temu

Co wy chcecie od chlopa miał pusty koszyk a ty piszesz że zapierdolił za 1500 zl

Łoko
odpowiada  Bezrobotny
10 miesięcy temu

Przypatrz się mają plecaki.

Tomix
odpowiada  Bezrobotny
10 miesięcy temu

teraz wiadomo dlaczego jesteś bezrobotny……pusty dzbanie…

Marcin
10 miesięcy temu

Tak z ryja wygląd na ukrów . I pierwsze bym tam w to środowisko uderzył .

user
10 miesięcy temu

tego pierwszego nie znam, ale tego drugiego też nie

Bawaria
10 miesięcy temu

Już pewno na wschodzie są po takim skoku

Oliwier von Kaszanka
10 miesięcy temu

Widocznie głodni. Ten od Dino i tak już niewie co z pieniędzmi robić.

32
0
Napisz co o tym sądziszx
×