19-latek z Ukrainy dotkliwie zaatakował przechodnia (WIDEO)

Wstrząsające sceny rozegrały się w niedzielny wieczór, 20 lipca, w samym centrum Kępna. Około godziny 19:00, na jednej z ulic w pobliżu remontowanej ul. Sienkiewicza, 19-letni obywatel Ukrainy zaatakował 53-letniego mieszkańca miasta. Brutalna napaść miała miejsce na prowizorycznej kładce, ustawionej w związku z trwającymi pracami drogowymi.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać, jak młody napastnik bez ostrzeżenia rzuca się na niczego niepodejrzewającego mężczyznę. Ciosy były na tyle silne i brutalne, że ofiara doznała poważnych obrażeń ciała i musiała zostać natychmiast przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Sprawca został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy kępińskiej policji. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi mu do 2 lat więzienia. Co jednak może bulwersować opinię publiczną – już następnego dnia został zwolniony z policyjnego aresztu i będzie odpowiadał za swój czyn z wolnej stopy.

Mieszkańcy miasta są zaniepokojeni. – To się wydarzyło dosłownie w centrum miasta. Co jeśli następnym razem zaatakuje kogoś innego? – mówi pani Anna, mieszkanka okolicy. Wielu pyta, czy taka decyzja sądu nie daje sygnału bezkarności dla sprawców przemocy lub ryzyka ucieczki przed organami ścigania.

Policja zapewnia, że prowadzi dalsze postępowanie i monitoruje sytuację. Tymczasem poszkodowany 53-latek dochodzi do siebie w szpitalu. Jego stan zdrowia pozostaje nieznany.

Czy brutalna napaść w sercu Kępna przejdzie bez większych konsekwencji? Społeczeństwo domaga się sprawiedliwości – i odpowiedzi, jak to możliwe, że sprawca już jest na wolności.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Nie ma słów. Szkoła pogrążona w żałobie po śmierci kolejnej osoby
Subskrybuj
Powiadom o
117 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
UkraincyKwicza
29 minut temu

Na rynek i do odstrzału brudną świnie, deportować nie ma sensu, tak bardzo chciał do polski to niech teraz siedzi

Slawek
41 minut temu

Hmmm Ukraińcy sa cwani, oni.tu maja lepiej niż polak.

Pele
1 godzina temu

Przecież ministrem sprawiedliwości rudy kaszub zrobił ukrainca. Takich decyzji sądów w Polsce jest ogrom

1 7 8 9
117
0
Napisz co o tym sądziszx