OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Roztrzaskał auto na wjeździe do McDonald’s (ZDJĘCIA)

Roztrzaskał auto na wjeździe do McDonald’s (ZDJĘCIA)

Około godziny 2:30 doszło do tajemniczego zdarzenia. Na wjeździe do nowego McDonald`s przy ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Nieznany kierowca z niewyjaśnionej przyczyny wjechał w ogrodzenie posesji, sąsiadującej z wjazdem do wspomnianej restauracji.

Na miejsce wysłano policję. Przed ich przyjazdem sprawca, prawdopodobnie poruszający się Mercedesem w kolorze granatowym, zdążył się oddalić. Na miejscu został inny uszkodzony pojazd.

Z nagrania monitoringu wynika, że Mercedes nadjechał z alei Słowackiego. Jego kierowca wszedł w zakręt „na ręcznym” co spowodowało zarzucenie tyłu auta. Gwałtownie skręcił do restauracji i tam wjechał w ogrodzenie.

Po chwili Mercedes szybko odjechał w stronę wiaduktu krotoszyńskiego.

Trwa wyjaśnianie kto kierował i jaki był stan jego trzeźwości w chwili zdarzenia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Przełom na kolei? Koleje Dolnośląskie mogą wjechać do Ostrowa Wielkopolskiego. Jest jednak jeden warunek
18 komentarzy
Szogun
11 miesięcy temu

W Gorzycach jest jeden Mercedes chluba wsi oby mi się nic nie stało

Właściciel
odpowiada  Szogun
11 miesięcy temu

Jaki ?

Właściciel
11 miesięcy temu

Skąd wiadomo , że kierowca był z Gorzyc Wielkich? Czy to mercedes b klasa?

Andre
11 miesięcy temu

Ręce opadają jak widzę takich rajdowców w kit
.buhahaha

Bobo
11 miesięcy temu

Ta toyota jakaś dziwna. Co to za model? Widać że jakaś amerykańska wersja.

Zorro
odpowiada  Bobo
11 miesięcy temu

Dokładnie. Wersja Amerykańska

Ostro
11 miesięcy temu

Czy tylko ja zauważyłem że parking pod nowym mc ma wymalowane pasy parkingowe pod prąd do wjazdu

Adam
odpowiada  Ostro
11 miesięcy temu

Tak. Tylko ty.

Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Narkoman narkomana pogania patologia

El Polaco
11 miesięcy temu

C…neria i nasza PożalSięBoże policja staje się bezradna jak konewka na pustyni.

Raz dwa trzy
11 miesięcy temu

NAXXBANY

Arek
11 miesięcy temu

Kolejny pijany albo nacpany uciekinier z rozbitego auta. W powiecie ostrowskim to już plaga.

driver
11 miesięcy temu

Czy mercedes w kolorze granatowym był z gorzyc wielkich ?

Olo
odpowiada  driver
11 miesięcy temu

Oczywiście na dachu miał napisane : jestem z Gorzyc Wielkich…

Właściciel
odpowiada  Olo
11 miesięcy temu

O co chodzi z tym, że z Gorzyc ?

Komisarz
odpowiada  driver
11 miesięcy temu

A co ? Masz jakieś podejrzenia? Czy tak tylko pytasz z ciekawości bo lubisz plotki?

Właściciel
odpowiada  driver
11 miesięcy temu

Skąd wiadomo , że z Gorzyc?

Jarecki
odpowiada  driver
11 miesięcy temu

Tak, to był ten z Gorzyc W.

18
0
Napisz co o tym sądziszx