OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wyskoczyła z okna wieżowca (AKTUALIZACJA + ZDJĘCIA)

Wyskoczyła z okna wieżowca (AKTUALIZACJA + ZDJĘCIA)

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś po południu przy ulicy Dembińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Tuż przed godziną 16 doszło tam do tragicznego zdarzenia – ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta wyskoczyła z okna znajdującego się pomiędzy 9. a 10. piętrem jednego z bloków.

Kobieta spadła na daszek nad wejściem do budynku. Niestety, mimo błyskawicznej interwencji służb ratunkowych, jej życia nie udało się uratować. Jak informują medycy, doznała rozległych, wielonarządowych obrażeń, które okazały się śmiertelne. Lekarze stwierdzili zgon na miejscu.

Na miejscu tragedii pracują obecnie policja oraz prokuratura. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Śledczy wyjaśniają, co doprowadziło do tak dramatycznego finału i czy do zdarzenia mogły przyczynić się osoby trzecie.

Aktualizacja pod zdjęciami

Ofiarą jest około 40-45-letnia pracownica służby zdrowia, która w ostatnim czasie wpadła w kłopoty osobiste.

Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia przeżywa kryzys emocjonalny lub zmaga się z myślami samobójczymi, nie jesteś sam – pomoc jest dostępna. W każdej chwili możesz skontaktować się z całodobowym Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie Psychicznym pod numerem 800 70 2222 (połączenie bezpłatne). Działa również telefon zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111, a dla osób dorosłych – 116 123. W sytuacjach zagrożenia życia należy niezwłocznie dzwonić pod numer alarmowy 112. Nie wahaj się prosić o pomoc – rozmowa może uratować życie.

 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Anita zginęła w sylwestrową noc. Wyszły na jaw nowe fakty
95 komentarzy
.....
1 rok temu

ale jesteście z… ani ….masakra….
…..durne Wasze wpisy..co czujesz się lepiej?

dopiero się poczujesz……Karma wraca…zeżre cię od środka…..

nie muszę pisać-oby….bo tak będzie……

buziaczek……………

Dużo wypikanego
odpowiada  .....
1 rok temu

Jakie to katolickie, i takie NASZE ojczyste.

Halina z Młynowa.
1 rok temu

I znów i Pawła w bloku.

Halina z Młynowa.
1 rok temu

Co tu pisać brak słów tragedia

Trzasniety
1 rok temu

Mieszkanka Manhattanu ile lat

...
odpowiada  Trzasniety
1 rok temu

156

DRON
odpowiada  Trzasniety
1 rok temu

127 żyje super super osioł więc jeszcze troszke pociagniesz ale jako baran wtedy poskaczesz

Kod QR na czole
1 rok temu

Dobrze, że nowy prezydent powstrzyma to lewactwo, brukselskie które usiłuje dla Mnie jak najlepiej. Żeby tylko te płynące pieniądze zostawili na rozwój… Tfu!

Asasyn, a powinna być córka
odpowiada  Kod QR na czole
1 rok temu

Pomijam już kwestię usiłowania, ale „dla Mnie”? Piszesz sam o sobie z dużej litery? Co miałeś na myśli pisząc o „płynących pieniądzach”? Jakie płynące pieniądze, chodzi Ci o unijne dotacje? Kto ma je zostawić i gdzie? Chłopie skup się i spróbuj zapanować nad własnym bełkotem

Patriota za pieniądze socjalne
odpowiada  Asasyn, a powinna być córka
1 rok temu

Czego nie rozumiesz?

Adam
odpowiada  Asasyn, a powinna być córka
1 rok temu

Racja, co za dzban

Dariusz
odpowiada  Kod QR na czole
1 rok temu

Ty jesteś ładnie je… ęty skoro wszystko kojarzy ci się z polityką xd

Agata
odpowiada  Kod QR na czole
1 rok temu

A może byś tak coś zrozumiale napisał? Albo najlepiej wcale nie pisz, bo nie umiesz.

Jurek
odpowiada  Kod QR na czole
1 rok temu

Ale bzdury piszesz

Skrupulatnie, systematycznie do celu
1 rok temu

Elity zakulisowe, dobrze wiedzą co robią,
Ale jak udało im się tak globalne ogłupić i nadal ogłupiać tyle milionów ludzi… Szacun.
I to wszystko zeszło na poziom pierwotnego człowieka, do tego stopnia że człowiek dla człowieka stał się +podczłowiekiem+…

realista

Ale o co chodzi?

Agenda, nowa przyszłość.
odpowiada  realista
1 rok temu

Żal mi Cię.

Zdzichu

Zglupiales,nie o tym ten artykul.Stalo sie nieszczescie.A ty co?

Nieszczęście odblokujesz palcem.
odpowiada  Zdzichu
1 rok temu

Przykra sprawa. Kondolencje.

Walerian Gąska

Miło mądrego posłuchać…

Marek P
1 rok temu

to przez te komórki

Ostrowianin
odpowiada  Marek P
1 rok temu

Sam jesteś komorka

Geniu
odpowiada  Ostrowianin
1 rok temu

Raczej u niego brak

Kam
1 rok temu

Współczuję rodzinie i bliskim tej biednej kobiety..

Ja
1 rok temu

O dawno nie było parę lat następców Małysza nie było

paulososa
1 rok temu

zjazd poweekendowy

95
0
Napisz co o tym sądziszx
×