OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
W Ostrowie padła DUŻA wygrana w Lotto

W Ostrowie padła DUŻA wygrana w Lotto

Wielkopolska znów triumfuje! W ostatnich dniach region ten stał się prawdziwą stolicą szczęśliwców, którzy spełniają swoje marzenia dzięki Lotto. Los uśmiechnął się do graczy z Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa i Pleszewa, a wielkie wygrane sprawiają, że mieszkańcy tej części Polski coraz chętniej próbują swojego szczęścia!

Największa ostatnia wygrana padła w Poznaniu – szczęśliwiec, który zakupił kupon w punkcie Lotto na os. Kosmonautów 104, zgarnął imponujące 4,5 miliona złotych! To już 42. „szóstka” w tym mieście, a Poznań może się pochwalić rekordową wygraną w Lotto wynoszącą niemal 29 milionów złotych w 2013 roku.

Nie tylko stolica regionu ma powody do radości! Południowa Wielkopolska stała się prawdziwym epicentrum wygranych. 11 lutego w Ostrzeszowie padła wygrana w wysokości ponad 6 milionów złotych. Dwa dni później los znów okazał się łaskawy – w Pleszewie w kolekturze przy ul. Wojska Polskiego 28 ktoś wygrał okrągły milion złotych w Lotto Plus!

Na szczególną uwagę zasługuje również szczęśliwy gracz z Ostrowa Wielkopolskiego, który skreślił właściwe liczby w Ekstra Pensji i przez najbliższe 20 lat będzie otrzymywał co miesiąc aż 5 tysięcy złotych! (ul. Kaliska 14) 

To już czwarta wygrana Ekstra Pensji w naszym mieście. Co więcej, w tej samej grze inny gracz, który kupił kupon w Jankach przy ul. Mszczonowskiej 3, postawił na stawkę x2 i zapewnił sobie jeszcze większy zastrzyk gotówki – w sumie aż 1,2 miliona złotych w comiesięcznych wypłatach.

Pamiętaj! Gry losowe mogą być źródłem emocji i radości, ale niosą też ryzyko uzależnienia. Graj odpowiedzialnie!

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
14 komentarzy
Szymko
1 rok temu

Taaaa a jadzie mi tu czołg 🫣

adam
1 rok temu

juz lepiej na kaliskiej zarac w lotka niz ze sto metrów dalej na kaliskiej w gry hazardowe czyne az do rana 😛

Fart
1 rok temu

Możecie sobie pisać co chcecie,to sianko mi się przyda,5tysi za frajer,dobrze w h,,,😉

Radek Vit
odpowiada  Fart
1 rok temu

Tego nie zarobisz . Nawet jakbyś robił w mahle po 12 godzin

Ciekawe
odpowiada  Radek Vit
1 rok temu

To gdzie ty pracujesz,że zachwycasz się 5 tys. na miesiąc? Normalne, przeciętne zarobki.To ile ty zarabiasz najniższą krajową?

Radek Vit
odpowiada  Ciekawe
1 rok temu

No w necie kozak . Pewnie zarabiasz 15 tys. W Ostrowie hi hi .

Maniek
1 rok temu

Naganiacze

Maniek
1 rok temu

Entuzjazm wygranymi typowe naganiacze Do nieszczęścia innych ludzi dramat Zakłady pracy otwierajcie gamonie A nie ludzi mamicie Ludzie zaczną przegrywać wypłaty Bo Stasiek alkoholik wygrał dramat

Oglądajcie Tok Tiki
1 rok temu

Na bidusa za pięć koła miesiecznie żadna karyna czy jesika nawet nie splunie

50Cent
odpowiada  Oglądajcie Tok Tiki
1 rok temu

Życie drogie i te 5k to na dobre balety z ledwością wystarczy.

True
1 rok temu

Nie namowicie mnie. Wielu na tym hazardzie straciło majątki i kontakty z rodziną

Hubert z Wenecji
1 rok temu

Jo nie roz wygrołem dwadziesta złociszy i kupiłem se Eskimo i Parkowa. Zawsze na bani. 🤩😏

EWA
1 rok temu

Gratulacje

Trzasniety z karsek
1 rok temu

Bajki jak za komuny, wygrywają jak Bolek , potrzebował na pralkę to zagrał w totka

14
0
Napisz co o tym sądziszx
×