Rekordzista promili przed Sylwestrem

Sylwestrowy wieczór, który powinien być okazją do świętowania i radości, dla jednego z kierowców zakończył się bardzo niechlubnym wpisem do policyjnych statystyk. Na ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim funkcjonariusze zatrzymali kierowcę Opla Zafiry, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało aż 2,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Ukrainy. Jego zachowanie na drodze mogło stanowić poważne zagrożenie nie tylko dla niego samego, ale również dla innych uczestników ruchu. Policja nie miała wątpliwości co do dalszego postępowania – mężczyzna będzie teraz odpowiadał za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Co więcej, konsekwencje jego czynu nie ograniczą się jedynie do sprawy karnej. Jak wskazują obowiązujące przepisy, mężczyzna najprawdopodobniej straci prawo jazdy, a jego pojazd zostanie skonfiskowany na rzecz Skarbu Państwa. Dla kierowcy Opla Zafiry oznacza to trwałe pożegnanie z autem.

Sylwestrowa noc jest czasem, w którym służby regularnie apelują o rozwagę i unikanie prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu. Niestety, przypadek tego kierowcy pokazuje, że wciąż nie wszyscy traktują te apele poważnie. Tym razem, na szczęście, interwencja policji zapobiegła potencjalnej tragedii.

Pozostaje mieć nadzieję, że podobne incydenty staną się przestrogą dla innych i przypomnieniem, że alkohol i kierownica nigdy nie idą w parze.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Remont dachu w SP5
Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Onnn
3 miesięcy temu

Hahaha

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by Onnn
Iwan
3 miesięcy temu

Slava ukraine , wy nasze slugi!

Wpadłem do kraju po gitarę
3 miesięcy temu

Przez te obostrzenia i pandemię, zjechałem do kraju na przeczekanie.. obserwowałem jak ludzie zakupy robią dla naszych braci , towary z półek znikały w mgnieniu oka… Na FB roiło się od flag na zdjęciu profilowym. A tu popatrz, jak szybko dobro zamienia się w nienawiść.

Kris
3 miesięcy temu

Natychmiastowa deportacja i zakaz wjazdu na teren UE.

Patriota za pieniądze socjalne
odpowiada  Kris
3 miesięcy temu

Sam sobie wracaj, jak u nas wybuchnie wojna to pierwszy uciekniesz …

Mit
odpowiada  Patriota za pieniądze socjalne
3 miesięcy temu

Daj mu medal i socjal do końca życia. Dlatego nikt nas Polaków nie szanuje bo większość jest taka jak ty. Dobra miła serdeczna. Szanuje się silnych a nie słabych. Ty jesteś słaby.

Prawda.
odpowiada  Mit
3 miesięcy temu

Taaa, ta dobroć aż bije blaskiem na co dzień od bliźniego. Aż się boję finału,jak tylko silni zostaną.

Ewa
3 miesięcy temu

Jak długo jeszcze mamy ich tolerowac?Juz cas z tym państwem skonczyc.

Zet jak Zorro
odpowiada  Ewa
3 miesięcy temu

Tak już będzie. Miłośnicy, sługi upadliny i ekipy dresa z Kijowa niestety byli w ogromnej przewadze. Typowe dla Polaków niestety, naród od wieków bardzo chętnie dający grzbietu za innych. Jeśli jeszcze można poszarpać ruską onucę? Wspaniale! Wtedy chętnie oddadzą własny kraj innym, siebie na poniewierkę, grunt że aleśmy ruskim pokazali! Smutne, tragiczne, niestety klasyczne. Polska rusofobia to bardzo kosztowna choroba mentalna, przewlekła. Po prostu kompleksy wobec Rosji. Przykre. Miliony upadlincow pisiory nam na kark sprowadziły, partia złodziei i zdrajców, gangusy po prostu. Ale miliony Polaków na to się chętnie zgodziły! Wśród stada tych waszych niby braci są liczni ruscy agenci. To logiczne, bo ukraina to żaden naród ot sztuczne państewko że zbrodniarzami z UPA jako spoiwem. Wystarczy nieco inspiracji czy to z Kremla czy że strony twórców tego niby panstwa ukraińskiego czyli Berlina i możemy mieć u siebie wielkie problemy. Jak zawsze na własne życzenie. Życzę Rosjanom wszystkiego najlepszego i dojedzcie tych zbójów w nowym roku! Mordowali Rosjan na Donbasie od lat tylko o tym u nas cisza. Sława Polsce sława Rosji!

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by Zet jak Zorro
Andrzej
odpowiada  Zet jak Zorro
3 miesięcy temu

Kto kogo mordował w Donbasie , poczytaj a potem pisz bo piszesz g—oty , zgadzam się z tym że pijanych za kierownicą powinno się karać obojętnie skąd pochodzą ,

Zet jak Zorro
odpowiada  Andrzej
3 miesięcy temu

Poczytaj też źródła inne niż oficjalnie zatwierdzone do wierzenia. Mocno się zdziwisz.

Slawo
odpowiada  Ewa
3 miesięcy temu

Wszystko wskazuje że jeszcze długo. Ba nawet pomoc dla nich ma być większa.

Kolonialna polska
odpowiada  Ewa
3 miesięcy temu

Z którym państwem? Bo naszego już nie ma dawno. Zostali tylko sprzedajni obywatele.

Może być
3 miesięcy temu

Następny i ile jeszcze będzie tych Ukraińców , brak słów czują się jak u siebie . Ja osobiście mc temu też wyeliminowałem Ukraińca pod wpływem i dostał deport tam gdzie jego miejsce dla takich …..

Piotr 🚴
odpowiada  Może być
3 miesięcy temu

Ja też patroluje miasto na rowerze i co mi się rzuci w oko , jaki pijak , to zaraz dzwonię na psy. Nienawidzę pijusów, to odpady społeczne i trzeba to zarazę wytępić do zera.

Rgn
odpowiada  Może być
3 miesięcy temu

👍

Xyz
3 miesięcy temu

Kontrolować wszystkie auta na tablicach z innych województw bo tacy właśnie kupują i szkoda na tablice rejestracyjne

jo
odpowiada  Xyz
3 miesięcy temu

zacznij sie kontrolowa!

Wkurzony
3 miesięcy temu

Kraina u na front i tyle w temacie ładować ich do wagonów i woń do okopu

Jurek
3 miesięcy temu

Na front od razu wywalić

Mgr Andrzej Strzelba
3 miesięcy temu

Powinna być deportacja natychmiastowa, wraz z zakazem dożywotnim wjazdu do Polski.

42
0
Napisz co o tym sądziszx