OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Potężny pożar budynku w Ostrowie (ZDJĘCIA)

Potężny pożar budynku w Ostrowie (ZDJĘCIA)

O godzinie 21 zauważono pożar budynku na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego. Do akcji zadysponowano straż pożarną z miasta oraz okoliczne OSP.

Ogień pojawił się na wolnostojącym garażu, wewnątrz którego znajdowały się samochody, a na dachu położone są panele fotowoltaiczne.

Strażacy dopiero po 15 minutach podawania wody oraz piany przytłumili płomienie.

Akcja dzieje się na ulicy Skowronkowej w Ostrowie Wielkopolskim (rejon ulicy Strzeleckiej, Klasztornej).

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
51 komentarzy
Miejscowy*
1 rok temu

Właśnie czytałem że okolice Kępna stog podpaliło 3 młodziaków po 20tce i 30tce..w tym dwóch było w OSP..straty stogu na 17tys a pozar był w sierpniu …

Przysłowie
odpowiada  Miejscowy*
1 rok temu

Najciemniej pod latarnią.

TW Bolek
1 rok temu

Opodatkowanie paneli na dachu to nie kwestia CZY tylko KIEDY.
Zwrócicie te dotacje z nawiązką, naiwniacy….

Ynaz
odpowiada  TW Bolek
1 rok temu

Razy kilka…. Juz nie mówiąc o tym, że większość wzięła na to kredyty…. 😵😵

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Ynaz
Infbul
odpowiada  TW Bolek
1 rok temu

Tym bardziej że pozar o 21:30 fotowoltaika pracowała z pełną mocą:) debil

Gg
1 rok temu

Widzę, że w Polsce jak ktoś umiera to znaczy, że szczepiony, a jak pożar to panele 🤦🏼‍♀️
Jak dobrze, że w naszym kraju mamy tylu „specjalistów”, którym wystarczy przeczytać nagłówek, albo obejrzeć zdjęcie z daleka i już tak jednoznacznie potrafią wskazać przyczynę 🤣 Specjaliści, naukowcy, biegli, lekarze – wszyscy niepotrzebni, ten naród wszystko wie lepiej 😅

TW Bolek
odpowiada  Gg
1 rok temu

Ile warci są ci „specjaliści, naukowcy, biegli, lekarze” przekonaliśmy się podczas „pandemii”.
Okazało się, że większość z nich to sprzedajna h*łota.

Marek
1 rok temu

No ciekawe jaki jest koszt utylizacji tych paneli słonecznych po kilku latach użytkowania i ciekawe kto niby tym ma się zajmować 🤔niby rachunki za prąd po 50 zł ale żeby te panele bokiem nie wyszły po kosztach takiej utylizacji .

dj martinS
odpowiada  Marek
1 rok temu

wyjdą :_)

Infbul
odpowiada  Marek
1 rok temu

Utylizacja po 20 latach… to ciekawe czy po tym czasie nie będziesz płacił za utylizację okien plastykowych które masz zamontowane w domu… Ty wiesz co będzie za 25lat albo i więcej…

bc
odpowiada  Marek
1 rok temu

Są już firmy, które się tym zajmują. A koszty są dużo mniejsze niż prądu.
Orientacyjnie, przy instalacji:

  • 4 kW można się spodziewać wydatku na poziomie ok. 300-400 zł netto,
  • 7 kW – ok. 500-600 zł netto,
  • 10 kW – ok. 800-850 zł netto.”
51
0
Napisz co o tym sądziszx
×