OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Rozbił cztery auta. Ale był napruty (ZDJĘCIA)

Rozbił cztery auta. Ale był napruty (ZDJĘCIA)

Szaleńcza jazda zakończyła się rozbiciem czterech samochodów i przetarciem piątego w rejonie ulic Komuny Paryskiej oraz Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Za kierownicą citroena siedział pijany mężczyzna.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 14.15. Spod bloku Komuny Paryskiej 10 ruszył z impetem citroen c4.

Już po kilku metrach przetarł Nissana juke, a po kolejnych metrach wjechał w zaparkowane BMW, które wbił w stojącego obok opla. Wyjeżdżając z osiedlowego parkingu skosił dwa słupki i zatrzymał się na kolejnym aucie, również citroenie c4.

Około 30-letni mężczyzna wydmuchał 1.7 promila.

 

Na miejscu pojawiła się matka mężczyzny
„co on odwalił to ja nie wiem. Naćpany był czy co?” mówiła w zdenerwowaniu.

Ponieważ jest jedynym właścicielem pojazdu najprawdopodobniej pojazd zostanie skonfiskowany.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
36 komentarzy
Macanos
1 rok temu

Już teraz wiem dlaczego nie widać pijaków na ulicy . Po prostu pijący poruszają się pojazdami mechanicznymi.

Kierowca
1 rok temu

Jest dorosły i lubi trunki-:)) a kto zabroni bogatemu.

Jarek
1 rok temu

To już niestety plaga,tak samo jak kierowcy wpatrzeni w smartfony

Kabanos
1 rok temu

No to nie był dobry dzień dla Rysia. 🙁

Karolina
1 rok temu

Czy to znów Dawid??

Aldona
odpowiada  Karolina
1 rok temu

Spitalniok ten ćpun?

Gjyra
1 rok temu

Kaftan i drzwi bez klamek

36
0
Napisz co o tym sądziszx
×