OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wojskowe cacka prezentowały się na rynku (ZDJĘCIA)

Wojskowe cacka prezentowały się na rynku (ZDJĘCIA)

Na ostrowski Rynek dojechało ponad 15 wojskowych pojazdów osobowo-terenowych konstrukcji amerykańskiej z okresu II wojny światowej. Królował Willys MB.

Pojazdy odwiedziły Ostrów Wielkopolski w ramach rajdu, który integruje środowisko posiadaczy tych wyjątkowych wojskowych jeepów.

Średnio taki pojazd kosztuje ponad 100 tysięcy złotych.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Czy miasto powinno dać kolejne miliony na sport?
6 komentarzy
M43
1 rok temu

To były raczej eksponaty muzealne, nie żadne „cacka”. 🙂

abc
1 rok temu

tak, tak, więcej tej wojskowości, więcej… idealnie się to wszystko wpisuje w harce naszego (nie)rządu, machanie zardzewiałą szabelką i wygrażanie naszemu bądź co bądź sąsiadowi… nie pomagajcie w promowaniu militaryzacji, promujcie pokój i zdrowy rozsądek!

zxc
odpowiada  abc
1 rok temu

Ruski trol

Jurgo
1 rok temu

Ło panie a jo myśloł że to znowu ruskie pryjechoły i bydymy sie szczylać jo już pancerfołsta zaczoł łodkopywać bo mom zakopany w ogrzodzie tam przy tokiej jabłuni

Xd
odpowiada  Jurgo
1 rok temu

Jaki ty jesteś ograniczony zmień psychiatrę bo ten co do niego chodzisz robi tobie tylko nadzieję

gość n
odpowiada  Xd
1 rok temu

ale ma stały dochód

6
0
Napisz co o tym sądziszx
×