Ujawniono podrabianą chemię. Proszki, chemia ich interesowała?

Udostępnij
Tweet

Policjanci ujawnili i zabezpieczyli znaczne ilości chemii przemysłowej z podrobionymi znakami towarowymi. Sprawcy grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu policjanci z wydziału kryminalnego w Ostrzeszowie otrzymali informację dotyczącą sprzedaży za pośrednictwem internetu chemii przemysłowej znanych marek z podrobionymi znakami towarowymi.

W toku podjętych działań operacyjnych 5 lipca br. na terenie powiatu ostrzeszowskiego dokonano przeszukania miejsca prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie ujawniono i zabezpieczono duże ilości płynów i proszków do prania oraz płynów do płukania tkanin. Ponadto w trakcie podejmowanych czynności zabezpieczono również przygotowane do wysyłki paczki, w których znajdowały się przedmiotowe produkty.

Zaznaczyć należy, że tego typu działanie jest przestępstwem opisanym w art. 305 Ustawy Prawo własności przemysłowej, a sprawcy za wprowadzanie towaru do obrotu grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Szybowiec na Rynku? Byli ludzie z całego świata
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Biedrona🐞
4 dni temu

Ja kupuję Kłębuszki,Wirki ,czy Edeny i też wypiorę.

Hubert z Wenecji
odpowiada  Biedrona🐞
3 dni temu

Jo w szarym mydle piere od lat i 💩 puszczo od razu. Polecam!

GOLD WING
4 dni temu

Bo to następca Polleny Ostrzeszow

18
0
Napisz co o tym sądziszx