To oni brali udział w strasznym pobiciu

Udostępnij
Tweet

Dziś w Prokuraturze Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się postawienie zarzutów trzem mężczyznom, który mogą odpowiadać jak dorośli za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Czterech odpowiadało przed Sądem Rodzinnym.

Kacper S. z (gm. Sieroszewice), Adam B. i Mateusz S. to oni dziś wysłuchali zarzutu i będą odpowiadać jak dorośli. Ich czterech młodszych kolegów trafiło do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, gdzie będą czekać na wyrok Sądu Rodzinnego. Mogą trafić do zakładu poprawczego.

Sekcja ciała Damiana nie przyniosła jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny śmierci i charakteru obrażeń. Dopiero po wykonaniu dodatkowych badań będzie można precyzyjnie wskazać szczegóły. Sprawa dotyczy brutalnego pobicia przy dyskotece we Wtórku w wyniku którego zmarł 24-latek z powiatu kaliskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Okropna woda w Antoninie. Sanepid w akcji (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o
368 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janek
26 dni temu

Ciekawe jaki teraz będzie z niego pitbull..

Mydelko
1 miesiąc temu

Ten w białym to pulpecik. Będzie miał wzięcie.

Pinek
1 miesiąc temu

Jednego tatuś u g. jest mechanikiem. Tak słyszałem. Będzie próbował wpłynąć na sprawę ? Jak myślicie ?

Człowiek
1 miesiąc temu

Zamknąć dziadostwo

Wazelina
1 miesiąc temu

Kara musi być. Dotkliwa żeby pamiętali żeby nigdy już na nikogo ręki nie podnieśli. Ciekawe ile już rozbojów mają na swoim koncie bo żeby tak skatować strażaka to trzeba mieć doświadczenie w biciu. Może znajdą się jeszcze jacyś inni poszkodowani z wcześniejszych czasów. ??? Ludzie zgłaszać się. Zło trzeba tępić a chwasta wypalić

rex
1 miesiąc temu

Karo śmierci wróć !!!!!

Zabcia
1 miesiąc temu

Polska schodzi na dni

368
0
Napisz co o tym sądziszx