Dzieci przygniecione do ściany marketu. Za kierownicą Ukrainka

Udostępnij
Tweet

W czwartkowy poranek rozegrał się dramat przy sklepie Dino w miejscowości Milicz. Ukrainka siedząca za kierownicą forda ka miała pomylić biegi i uderzyła w ścianę marketu. Pech sprawił, że przechodziło tamtędy dwóch 13-latków, którzy zostali przygnieceni do ściany. 

Na miejsce wysłano dwie karetki oraz śmigłowiec Lotniczego Ratownictwa Medycznego. Nastolatków zabrano do szpitala, ale tam na szczęście nie stwierdzono poważniejszych obrażeń ciała. Były to potłuczenia i siniaki. Po udzieleniu pomocy zostali zwolnieni do domów.

Kobieta tłumaczyła się, że chciała odjechać spod marketu, ale zamiast cofnąć pojechała przed siebie.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, a sprawczynię ukarano mandatem karnym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrów pod wodą (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chrobry
29 dni temu

Wiadomo ze winni byli chlopcy, bo nie powinni chodzic ukierce przed nosem i spowodowac kolizje. A na powaznie powinna im wybulic odszkodowanie, a chlopcy mundurowcy zabrac jej kupione prawo, bo nie umie jezdzic.

Polak
29 dni temu

Taka tam bieda a tiguan za 100tysi

???
29 dni temu

Wszystkich Ukrainców i tą wariatkę deportować na Ukrainę!
Przez nich aby burdel jest w Polsce!!!

Krzys
odpowiada  ???
28 dni temu

Zadymy to ty zobaczysz już niedługo jak inżyniery i lekarze zwane imigrant będą skakać po ulicach jeden już w wawie skakał i testował ile może sobie pozwolić i nikt mu nie wytłumaczył co to jest własność prywatna w Polsce.

Kris
29 dni temu

Ściągnąć odszkodowanie i deportacja.

Elektor
29 dni temu

Jak dla mnie najpierw należałoby sprawdzić czy Ukrainka posiada legalne prawo jazdy. Krok drugi – kontrola stanu trzeźwości Ukrainki. Znając ich zamiłowanie do trunków wyskokowych mogła być fest nadziabana. Czy takie działania podjęto tego tu nam nie podano. Zastanawiające. Wiadomo że zaraz znajdą się jej obrońcy -wyborcy malągowej Kaczyńskiego i całego tego pisowskiego śmietnika – który siebie i co gorsza Polaków uważa za sługi Ukrainy. Ciekawe jednak dlaczego nie podano czy podjęto i jaki rezultat przyniosly te wspomniane wyżej, tak podstawowe wobec nieproszonego przez Polakow a ściąganego przez pisiorow elementu napływowego ze Wschodu, działania.

musielok
29 dni temu

banderowiec

xyz
29 dni temu

A jaki wpływ na to zdarzenie miała narodowość sprawczyni???

Ostrowianka
odpowiada  xyz
28 dni temu

A to wobec tego że to wojna u nich to my mamy być im przychylni i przymykać oko ,tylko historia przypomina co się działo w przeszłości czas weryfikuje ,tylko mimo upływu czasu z ich strony nic się nie zmienia a jak któryś z naszych się postawi no còż efekty .🤔🍺

jola z przedszkola
odpowiada  xyz
28 dni temu

bardzo duzy wplyw

Rgn
odpowiada  xyz
28 dni temu

O ktoś spadł z księżyca

Klecha
29 dni temu

Durna baba!

Fizjolof
29 dni temu

Nie myli się ten co nic nie robi. Gdzie to łazi między ścianą a autem… Parking taki duży.

Klecha
odpowiada  Fizjolof
28 dni temu

Obyś ni trafił nigdy np. na lekarza i oby się nie pomylił np. podczas operacji! Auto jest narzędziem którym można zabić podobnie jak nóż czy pistolet! Trzeba myśleć, przez takie pomyłki giną niewinni ludzie!

wyborca
29 dni temu

i co a mowilem 2 lata temu ze to niewdzieczny narod i to nasze pomaganie im wyjdzie bokiem ale nikt wtedy nie sluchal a mowilem…pamietamy o wolyniu za ktory nawet nie przeprosili

Jurek
odpowiada  wyborca
29 dni temu

Fakt , szanować to trzeba, ale tych co walczą na froncie.

Ostrowianka
odpowiada  Jurek
28 dni temu

Ciekawe za co jak za tych co tam walczą wszyscy inni płacą to najemne wojsko,za broń i militaria też płatne co z tobą,jakby walczyli tak jak nasi dziadkowie i walczyli czym się dało i wywalczyli wolność i niepodległość kraju i swoich rodakòw to by był szacunek może ale oni uciekli i my płacimy za ich utrzymanie i ich wojnę .😱😡🤔

Jurek
odpowiada  wyborca
29 dni temu

A ja pamiętam co było w 1300 r. i co z tym zrobisz ?

39
0
Napisz co o tym sądziszx