Mundurowi oddali hołd zmarłemu żołnierzowi

Udostępnij
Tweet

Punktualnie w samo południe mundurowi w całej Polsce oddali hołd zmarłemu żołnierzowi Mateuszowi Sitkowi. Poszkodowany zmarł w wyniku rany zadanej nożem przez nielegalnego migranta na granicy polsko-białoruskiej.

Policjanci, strażacy oraz przedstawiciele innych formacji o godzinie 12 włączyli syreny alarmowe w radiowozach i wozach. Dziś też odbyła się uroczystość pogrzebowa w rodzinnej miejscowości 21-letniego żołnierza. Mateusz Sitek chwilę przed ugodzeniem nożem, próbował usunąć lewarek, którym nielegalni migranci próbowali rozszerzyć przęsła ogrodzenia na granicy.

Obecny rząd Polski podjął decyzję o utworzeniu strefy buforowej przy granicy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  100-lecie OSP z gminy Raszków (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emeryt
1 miesiąc temu

Pan komendant wzorowo salutuje. Życzył bym sobie tego również od co niektórych policjantów. Tak trudno zapamiętać że paluszki do orzełka a rączka prosta przy nóżce na szewku. Oczywiście w pozycji zasadniczej.

katolik
1 miesiąc temu

efekt rzadow rudego, chcieliscie o=usmiechnietej polski przyjaznej imigrantom to macie. Ja tam glosowalem na konfederacje glosuje od lat i jestem z tego dumny. Tacy ludzie jak Braun dobrze ze weszli do europarlamentu. Jakim prawem chcą usuwac krzyze w polsce z miejsc publicznych a jednoczesnie tak bronią swieczniow hanuka ? hipokryzja hipokryzja i jeszcze raz hipokryzja. Gdzie sa wszystkie ostaszeskie kurdej szatany i inne ? Gdyby zabili imigranta lub zwierzątko to by halas robily ale że nasz polak zginal to juz niewazne. Ze 100 konkretow nic nie zrobione.

M43
odpowiada  katolik
1 miesiąc temu

Jak to dobrze że mamy 21 wiek, nie rok 1932. Wtedy głosowałbyś na Hitlera, Stalina, Musoliniego. Sam pewnie „pracowałbyś” w którymś z już w założonych przez Twoich ulubieńców obozów koncentracyjnych, a w 1945 roku zawisnąłbyś na szubienicy za zbrodnie wojenne. 🙁 Sam widzisz że jednak jesteś „dzieckiem szczęścia. 🙂

poco
odpowiada  M43
1 miesiąc temu

co ty piszesz i z kim porównujesz proponuje nie dokształcaj się zacznij się leczyć

M43
1 miesiąc temu

Po zdjęciach widać że nie wszyscy potrafią poprawnie (zgodnie z regulaminem) salutować.:(

Edyta
odpowiada  M43
1 miesiąc temu

Braki w szkoleniu brak wojska. Ogólnie tragedia

war
1 miesiąc temu

Szkoda młodego życia. [’]

M43
odpowiada  war
1 miesiąc temu

Taka już dola żołnierza. Od zawsze było wiadomo że jest tzw.”mięsem armatnim”. Podejmując pracę za żołnierza powinno się o tym pamiętać.

wacek znad Baryczy
odpowiada  M43
1 miesiąc temu

Tak jak dola przemytnika, przestepcy, mordercy, czy wroga atakujacego granice powinna byc kulka w czape. Powinni oni o tym pamietac. Zolnierz nie jest ,,miesem armatnim,, godzi sie natomiast placic danine krwi za swobody z ktorych Ty kozystasz pelnymi garsciami kazdego dnia.

Kris
1 miesiąc temu

Ten żołnierz, to pierwsza ofiara uśmiechniętej polski. Tusk i jego banda są osobiście odpowiedzialni za tą tragedię. A Joński jeszcze niedawno pizze woził uchdźcom na granicę, bo to są biedni, zgubieni ludzie. To teraz macie platfusy efekty swojego miękkiego serduszka

S line kondziu
odpowiada  Kris
1 miesiąc temu

I wincyj wincyj ukraincy. To za rok konfederacja będzie miała 70procent. Na Anne bryłkę głos oddalem

M43
odpowiada  Kris
1 miesiąc temu

Ty też. Gdyby nie bronił także Twojej d… nie zginąłby.

Krzys
odpowiada  Kris
1 miesiąc temu

Wczoraj czarny sory ciemnoskory imigrant w Warszawie po samochodach skakał już testują inżyniery ile mogą sobie pozwolić, mam nadzieję że narodowcy i kibice Legi wytłumaczą mu jak żyje się w Polsce. I odeślą go do domu Trzaskowskiego albo na wiejską.

Przedstaw się
odpowiada  Krzys
1 miesiąc temu

Kibice są niezawodni, bądź spokojny. W każdym większym mieście zajmą się odpowiednio niegrzecznymi przybyszami.

krzysztoftig
1 miesiąc temu

a to BMW to policyjne dobrze wiedzieć

15
0
Napisz co o tym sądziszx