OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
4 osoby ranne po zderzeniu 2 osobówek

4 osoby ranne po zderzeniu 2 osobówek

Przed godziną 18 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych w miejscowości Pawłów gm. Sośnie. Cztery osoby zakwalifikowano jako lekko ranne.

Zdjęcia mojaolesnica.pl

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Potężny wybuch zniszczył dom. Dramatyczna akcja ratunkowa
5 komentarzy
..
2 lat temu

Dziewczyna w niebieskim aucie bardzo szybko jechała przez Pawłów.

Cudok
2 lat temu

Co winne sworzeń . Deszcz . Drzewo . Rondo . Brak ronda .

Bohun
2 lat temu

Proponuję przesiąść się na rowery : wolniej , bezpieczniej no i zdrowiej a tak co dzień słyszymy wypadki , pijani kierowcy itp wyścig szczurów i zapełnione szpitale ?

Xyz
odpowiada  Bohun
2 lat temu

Jedz sobie tym rowerem do biedry po piwo wariacie

12+12 gratis
odpowiada  Xyz
2 lat temu

Co weekend jadę na promkę szonie

5
0
Napisz co o tym sądziszx
×