Ksiądz zatrzymany przez mieszkańców. Znieważył policjanta. Czuć było alkohol

Udostępnij
Tweet

Do niecodziennej sytuacji doszło w niedzielę, gdzie mieszkańcy zatrzymali kierującego Kią sportage. Kierowcą okazał się 47-letni mężczyzna, który miał bełkotliwą mowę i była wyczuwalna woń alkoholu. Nieoficjalnie zatrzymanym jest ksiądz.

Do zdarzenia doszło w Rozdrażewie w powiecie krotoszyńskim. Mężczyzna odmówił dobrowolnego poddania się badaniu na zawartość alkoholu. W tej sytuacji zatrzymany zabierany jest do szpitala, gdzie przymusowo pobierana jest krew.

47-latek wobec interweniujących funkcjonariuszy używał słów nieprzyzwoitych i obelżywych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

52 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
🙆‍♀️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♀️
3 dni temu

Przecież wszyscy wiemy że prawo jest do zwykłych obywateli a dla elity i dla tych co mają kasę to ich w większości nie dotyczy” Komu wolno wojewodzie to nie tobie smrod……zie”

Co za historia?
3 dni temu

Drzymale też Prusacy wóz zabrać chcieli.

buła przyjaciel
odpowiada  Co za historia?
3 dni temu

Buchachacha

olek
4 dni temu

do piekła z nim

mały ministrant
4 dni temu

Prosimy o rzetelny artykuł. Nie ma informacji jak i dlaczego został zatrzymany. Jak mamy to rozumieć? Tylnią szybę i klapę zniszczyli mu mieszkańcy?

Demaskator
odpowiada  mały ministrant
4 dni temu

To pewnie efekt ataku ukrytych agentów dawnego systemu, tzw. śpiochów na duchownego. Oni tylko czyhają na możliwość zaszkodzenia duchowieństwu. Zajechali mu drogę zdewastowali auto po czym zmusili do spożycia alkoholu i dalszej jazdy pod wpływem w celu skompromitowania polskiego duchowieństwa, opoki Prawa i Sprawiedliwości, soli tej ziemi. Sprawa z daleka jest jasna – to atak na kościół!

mały ministrant
odpowiada  Demaskator
4 dni temu

No to teraz wszystko jasne. Dostanie teraz wysokie odszkodowanie, nowe Kia sportage i przeprosiny od policji. 🙂

52
0
Napisz co o tym sądziszx