Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Około godziny 14:00 rozegrał się Rodzinny dramat na drodze wojewódzkiej (Ołobok- Wielowieś) w powiecie ostrowskim. Doszło tam do wypadku dwóch aut osobowych.

Niestety młoda kobieta, jadąca w jednym z nich, poniosła śmierć na miejscu. Nie udało się jej uratować, pomimo przeprowadzonej reanimacji.

Z oględzin na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca białego BMW typu SUV zaczął gwałtownie hamować na wysokości skrzyżowania. Po 30 metrach uderzył z impetem w peugeota, którym podróżowała kobieta, 33-letnia matka dwojga małych dzieci. Kierująca BMW – 50-letnia kobieta jest mieszkanką powiatu ostrzeszowskiego i trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że była trzeźwa.

Najbliżsi omdleli na miejscu widząc ogrom tragedii.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

163 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dddd
2 dni temu

Ludzie dajcie spokój.

Ewa
17 dni temu

Jaką trzeba mieć prędkość żeby taką mieć tak długą drogę hamowania według obliczeń to między 150 a 170 km/h . Prędkość po za terenem zabudowanym to 90km/h .

Tedi
18 dni temu

Teraz wszystko będzie na tą kobietę co zginęła. Tak jest prościej przecież. Zginęła nie winna matka małych dzieci. Na temat tej Pani z BMW lepiej nic nie mówić , życie rozlicza

Świadek
odpowiada  Tedi
17 dni temu

Wydarzyła się tragedia, nie ma co z tym dyskutować, ale takie osądy lepiej sobie darować. Pani, która zginęła spowodowała wypadek. Nie wychamowała po tym jak auto przed nią zaczęło skręcać i zrzuciło ją na przeciwny pas pod koła BMW. Proszę się nie wypowiadać jeśli nie ma się pojęcia o czym się mówi, zwłaszcza jeśli wypowiedź krzywdzi niewinną osobę.

Pro
odpowiada  Świadek
17 dni temu

Niestety Panie świadku na Pana miejscu usunął bym ten wpis. Taką wypowiedzią w której widać brak podstawowych wiadomości na temat czynników wypadkowych szkodzi Pan tej Pani z BMW i obnaża swoją ułomność.

Jikk
odpowiada  Świadek
15 dni temu

Panie świadku , a czy ten busik włączył kierunkowskaz !!!!!!!!
Co więcej nie którzy twierdzą,że ten busik zajechał Martynie drogę !!!!!!!!!!!!
Wszystko wyjdzie z czasem !!!!!!!!

P.
odpowiada  Jikk
8 dni temu

nie zajechał jej drogi, skoro jechał przed nią w tym samym kierunki i skręcał w posesję. W takiej sytuacji jest niemożliwe zajechanie drogi

Maciej
18 dni temu

Lamborghini urus 800 km ,i ta bmv tej starej baby nie ma szans ,co ona miała to tragedia ta bmv

😭😭😭😭
19 dni temu

Niektórzy powinni być utylizowani za komentarze jest tragedia a wy swoje mądrości piszecie czyżbyście chcieli żeby o was też tak pisano bo nie wiemy co zrobią nasi bliscy czy znajomi nie nam osądzać, lepiej współczuć niż być tak podłym.

Krzys
odpowiada  😭😭😭😭
18 dni temu

Ale niektórzy tego nie zrozumią 🤷‍♂️

Maliniak
19 dni temu

Po pierwsze to nie ,,kierowca” spowodowal wypadek tylko kierujaca lub kierowczyni. Po drugie upada mit jakoby to kobiety jezdzily bezpieczniej

Akuratniejszy lub Akuratny ponad normę
odpowiada  Maliniak
18 dni temu

Po pierwsze, to trochę zabłysnąłeś, ale jednak nie na tyle żeby świecić.
W dzisiejszych czasach, dopóki konkretna osoba wyraźnie nie określi swojej przynależności płciowej, binarnej, czy jak chcesz to nazwać, to nie można mieć pewności jako kto lub co się identyfikuje lub identyfikowała w danym momencie. Gdybyś już chciał być taki drobiazgowy i uszczypliwy misiu.
Po drugie jeżeli publicznie twierdzisz, że na podstawie jednego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów i dwóch uczestników/uczestniczek, zmianie uległy statystyki krajowe lub ogólnopolskie, no to sam rozumiesz jak się ośmieszasz.

Maliniak

Niestety tygrysku ty rowniez nie brylujesz ponad norme, nikt tu nie okreslal przynaleznosci pluciowej. Kiedy jednak panie same prosza o przestrzeganie form zenskich, to nie badzmy ignorantami. Co do statystyk to sa one forma manipulacji tak samo jak manipulacja byla moja wypowiedz. Dziekuje za grzeczny komentarz i zycze pogody ducha

Człowiek
19 dni temu

Niestety poziom waszej inteligencji jest poniżej 0 zginął człowiek, dzieci nie mają już mamy a wy jak stare baby na targu..wina niestety leży po winie osoby która zginęła. Kobieta wyprzedzała busa i nie zdążyła.

XXXD
odpowiada  Człowiek
18 dni temu

Może następnym razem zdąży wyprzedzić, trzeba tylko mocniej gaz docisnąć

163
0
Napisz co o tym sądziszx