Tłumaczą się z braku prac przy remoncie mostu

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu remontu mostu na rzece Ołobok, w ciągu dawnej drogi krajowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwotnie zakładany termin ukończenia remontu to sierpień 2024 r. Problem pojawił się po zdjęciu wierzchniej warstwy, która odkryła uszkodzenia płyty mostowej. Ta, wbrew pierwotnym założeniom, musi zostać całkowicie wymieniona.

Mieszkańcy od kilku tygodni sygnalizują brak widocznych postępów prac. Wszystko było spowodowane analizą zastanego stanu technicznego i koniecznością kompleksowego remontu za jednym razem. Warto dodać, że obiekt powstał 60 lat temu i był wykorzystywany w ciągu drogi krajowej nr 11, którą jeździły ciężkie pojazdy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
roman
22 dni temu

to dalej jest droga krajowa 11, a obwodnica to S 11

i co?
23 dni temu

Nie rozumiem podniecenia w komentarzach. O czym mowa, o kładce nad zarośniętym rowem?
W normalnym kraju w dwa dni byłby to rozebrane pokruszone i wywiezione. Kolejny tydzień zająby montaż gotowych , zamówionych wcześniej prefabrykatów, usypanie i zagęszczenie nowych przyczółków. Nawierzchnia, bariery i kładka gotowa. Niestety w GDKiA w dalszyn ciągu wycieramy szkłem dxxę, licząc na to ,że firma pana Kazia kilkoma ukraincami, starą fadromą i jednym kamazem, za najniższą zaoferowaną kwotę wyremontuje stare, sześćdziesięcioletnie gówno w trzy miesiące.

Ostatnio edytowany 23 dni temu by i co?
33
0
Napisz co o tym sądziszx