OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Palił się las

Palił się las

Po godzinie 14 służby gaśnicze otrzymały zgłoszenie o pożarze lasu. W okolice Ludwikowa, przy drodze krajowej nr 25 udało się około 5 zastępów straży pożarnej m. in. z Antonina oraz samolot gaśniczy.

Ogień miał objąć obszar 40 arów.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
6 komentarzy
Hubert z Wenecji
2 lat temu

Stoi Paula?

Paula
odpowiada  Hubert z Wenecji
2 lat temu

Stoję codziennie. Od świtu do zmierzchu. Dawaj misiu kasę to zrobię Ci kiełbasę.

ssak leśny
2 lat temu

i teraz borówki na trasie 100zł za słoik

Coś nie tak.
odpowiada  ssak leśny
2 lat temu

A lody po ile?

Katerina
odpowiada  Coś nie tak.
2 lat temu

W paszczu bieri za pietdziesiot , w pipu tesz a tszepanie to po dwadziesta.

Hubert z Wenecji
odpowiada  ssak leśny
2 lat temu

Stoi Paula romania 18lat lalka ?

6
0
Napisz co o tym sądziszx
×