OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Uciekając przed policją porzucił samochód w lesie

Uciekając przed policją porzucił samochód w lesie

W niedzielę wieczorem policjanci otrzymali informację o kierowcy, który może prowadzić samochód pod wpływem alkoholu. Kiedy próbowali go zatrzymać, ten postanowił spróbować uciec. 

Samochodem wjechał do lasu koło miejscowości Strzyżew w powiecie ostrowskim i dalej oddalił się pieszo. Policjantom udało się zabezpieczyć pojazd oraz ustalić właściciela. Trwa ustalanie kto kierował i dlaczego nie zatrzymał się do kontroli.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  30. Dni Odolanowa. Trzy dni koncertów, atrakcji i świętowania
12 komentarzy
Mieszkaniec
2 lat temu

Rozumiem że uciekają samochodem ale pieszo. Biegać się nie chciało czy zabrakło …. 🤣

ITD
2 lat temu

Zważyć pojazd na pusto z kierowca i pełnym bakiem paliwa jeśli waży więcej niż 3,5t to poprosić o tachograf

Andrzej że sulmierzyc
2 lat temu

I doigrał się kolejny zza Buga

grrrr
2 lat temu

same pijaki w tych samochodach ! a policja nic nie robi !!!!

Abc
odpowiada  grrrr
2 lat temu

No widzisz, bo jak policja coś robiła, to społeczeństwo było niezadowolone. A bo to się czepiali policjanci nadmiernej prędkości, a to chcieli badać trzeźwość, a to łapali za inne wykroczenia, przecież to wprost naruszanie swobód obywatelskich… Społeczeństwo sobie nie życzy policji, a jak przyjdzie co do czego to nagle się budzi i pyta gdzie była policja…ludzie zdecydujcie się

amon
2 lat temu

potomek banderowców niemcy przeprosili a dzikusy nie maja zamiaru

Apolityczny
2 lat temu

Czyżby znowu krainaU ?

Promilrozpusty
2 lat temu

Wychlane było, co tu dużo ustalać.

Rum
2 lat temu

Pewnie znów pijany obcokrajowiec.

Karol3414
odpowiada  Rum
2 lat temu

Kiedy wyjeżdżasz na Białoruś prosić o azyl? Już wiesz czy to dopiero przed Tobą.

Spasiba
odpowiada  Rum
2 lat temu

A Poloczki wylewają za kołnierz

Herr Tusk
2 lat temu

To ten Robson od koparki?

12
0
Napisz co o tym sądziszx
×