OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pijany Ukr. na motocyklu

Pijany Ukr. na motocyklu

W niedzielę wieczorem na trasie Baszków – Zduny w powiecie krotoszyńskim doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego obywatel Ukrainy, prowadząc motocykl, przewrócił się. Upadek był na tyle mocny, że doznał obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu. Motocyklistę zabrano do szpitala. Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 21.20.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
67 komentarzy
Hirek
2 lat temu

Ukry, go home!!

taka prawda
2 lat temu

deportacja i na front

Herr Tusk
2 lat temu

Jak na ścigaczu to do wojsk szybkiego reagowania na front

Janek
2 lat temu

A kto zapłaci za szpital i leczenie pijaka

DRON
odpowiada  Janek
2 lat temu

MY:

Belzedup
2 lat temu

Spakować mu manatki i niech wraca do swojego kraju. Tam niech broni swoich rodaków

WonMiStąd
2 lat temu

Ukry, skąd Wy macie kasę na taki sprzęt skoro uciekliście ze swojej Ukrainy? No tak bogatsi uciekli, zaś biedniejsi walczą za Was, a wy się bawicie w najlepsze, normalnie wstyd i żenada, a u nas powodujecie wypadki! A rząd Warszawski tuszuje wasze poczynania 🙁 ale ciekawe ile można.

Lol
2 lat temu

Na front go wysłać, nie do szpitala

miz
2 lat temu

jeszcze nie spotkałem się z trzeźwym ukrem czy to na 4 czy na 2 kółkach 🙂

Wtore
2 lat temu

Bawią się nasi sąsiedzi zza wschodu 😂😁

Ból dupy
2 lat temu

Skąd ukr. miał na taką drogą Kawasaki?! Pewnie z zbiórek od naiwnych i głupich Polusów… 😂

loki
odpowiada  Ból dupy
2 lat temu

… to w ogóle nie było śmieszne, gościu 😐 choć coś prawdy w tym jest.

67
0
Napisz co o tym sądziszx
×