Ostrowski PiS przed drugą turą wyborów prezydenckich

Przedstawiciele lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową przed drugą turą wyborów prezydenckich. Oficjalnego poparcia nie udzielono żadnemu z kandydatów, ale namawiali do pójścia do głosowania.

– Cieszymy się, że Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory po raz 9. z rzędu. Przed nami II tura wyborów prezydenckich. Ostrowianie dokonają takiego wyboru, żeby nasze miasto mogło pięknieć i rozwijać się. Nasza kandydatka Marzenna Nowak zdobyła trzeci wynik, dlatego dziękujemy mieszkańcom za oddane głosy. – powiedziała Marlena Maląg.

– Troszczyliśmy się, żeby do Ostrowa Wielkopolskiego oraz do powiatu ostrowskiego docierały rządowe pieniądze. Tak też było w przypadku stadionu za parowozownią czy obecnie trwającego remontu obiektu sportowego przy ulicy Kusocińskiego, również jest realizowane ze środków rządowych. Także Rondo Bankowe jest remontowane z dotacji.

Prawo i Sprawiedliwość nie popiera żadnego z kandydatów. – To państwo dobrze wiecie, kto będzie lepiej zarządzać naszym miastem, żeby się mogło rozwijać i pięknieć. Pójdźmy do wyborów 21 kwietnia i oddajmy głos zgodnie ze swoim sumieniem. Nie uczestnicząc w wyborach, to możemy mieć pretensje sami do siebie. To my ostrowianie zdecydujemy, w jakim kierunku pójdzie Ostrów Wielkopolski.

Prawo i Sprawiedliwość uzyskało do sejmiku wielkopolskiego 15 mandatów (wcześniej 13), a Koalicja Obywatelska również 15. Polacy widzą w jakim kierunku prowadzona jest Polska. – Dokonajmy właściwego wyboru! – apelowała Marlena Maląg.

– Radni do Rady Ostrowa Wielkopolskiego zdobyli ponad 18% głosów. To 1/5 poparcia. Nie wskazujemy żadnego z kandydatów, a konferencja jest pro frekwencyjna. – powiedział Tomasz Ławniczak z PiS.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poważny wypadek z udziałem dostawcy jedzenia
Subskrybuj
Powiadom o

120 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Yeti
1 miesiąc temu

Przeproście i Spadajcie

Grzegorz
1 miesiąc temu

Oni na tym zdjęciu prezenyują się dość nędznie – taki szyk w tej partii. Możnaby ich spokojnie wziąć za biednych emigrantów kub, przy odrobinie dobrej woli, za świadków Jehowy, którzy udają się zaraz na agitację po domach. Dramat!

Stifler
1 miesiąc temu

Po rozwali całą Polskę,zaraz będzie bezrobocie,drogo już się robi,Tusk chorągiewa gada sam nie wie co,wszędzie pełno tranzystor ów,fajny jest ten nasz kraj,ale na bani,cyrk i jego ryży turbo świr się nadają,do kryminału,jeździć z garami

Józef
odpowiada  Stifler
1 miesiąc temu

prorok?

Mili
odpowiada  Stifler
1 miesiąc temu

Tak z tobą wszystko ok??? Weź nie siej głupot i zastanów sie nad tym co piszesz, bo to żenujące jest.

Marek
odpowiada  Mili
1 miesiąc temu

Żenujące jest głosować na zdrajców Polski i Polakow.

Emerytka
1 miesiąc temu

Żadnych pisuarów

leon
1 miesiąc temu

ciekawe, jak to jest, wygrać wybory i nie móc rządzić 🙂

Yeti
1 miesiąc temu

Na drzewo pisowska Vampiryno, putinowska agenturo.
ooooo ooo !!!

Marek
odpowiada  Yeti
1 miesiąc temu

Przygotuj sie na harowanie do 67 lat!!!!!

G.M
1 miesiąc temu

Jeżeli nie wiesz na kogo głosować zagłosuj na Beatę Klimek.

1 3 4 5
120
0
Napisz co o tym sądziszx