Zatrzymano sprawcę potrącenia dziennikarza (aktualizacja)

Powracamy do tematu poważnego potrącenia dziennikarza, który jechał turystycznie rowerem przez Wysocko Wielkie. Na ulicy Kamiennej został uderzony przez ciemno czerwony pojazd. Sprawca oddalił się nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Krzysztof Czuba, dziennikarz TVP3 Poznań (wcześniej pracował w poznańskiej kablówce) trafił do ostrowskiego szpitala, gdzie stwierdzono obustronne złamanie 12 żeber oraz stłuczenie nóg.

Ostrowscy kryminalni ustalili na podstawie analiz nagrań z kamer monitoringu, że sprawcą jest 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który kierował bordowym fordem focusem.

W domu sprawcy znaleziono niewielką ilość narkotyków (amfetaminę oraz tabletki extasy). Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość narkotyków.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
1 miesiąc temu

Doxxb.ć takiemu uczestnikowi ruchu. Jak chce chlać czy ćpać, to niech za kółko się nie łapie!

OloTrolo
1 miesiąc temu

Co to za gagatek? Prosimy o udostępnienie zdjęcia sprawcy. Strach jeździć na rowerze nawet bocznymi drogami.

Mieszkaniec Osiedla .
odpowiada  OloTrolo
1 miesiąc temu

Na osiedlu przy Paderewskiego auta jeżdżą po chodnikach i jakoś to nikogo nie dziwi . Dlaczego by to miało interesować policję mimo to że jest to codziennie zgłaszane . Teraz jest akcja rolnik i to się liczy . . Złapią 10 rolników i jest normą wykonana a że kogoś tam samochód potrąci na chodniku to skutki uboczne ścigania niewinnych ludzi .

Gwidon
1 miesiąc temu

Trzeba karać przed wypadkiem a nie po wypadku . NP kto nie stosuje się do przepisów ruchu drogowego jest przyszłym sprawcą wypadku . Brak włączania kierunkowskazu 500 złotych . Brak zapiętych pasów 500 złotych. Wymuszanie pierwszeństwa lub wyjeżdżanie tyłem ze swojego rancza od 3 do 6 lat pozbawienia wolności . Za jazdę po pijanemu dożywocie . Za spowodowanie kolizji 25 lat pozbawienia wolności .

Zenon
odpowiada  Gwidon
1 miesiąc temu

Idź do lekarza

Kózka
odpowiada  Gwidon
1 miesiąc temu

A za głupie gadanie Panie Gwidonie to ile by Pan wymierzył? Proszę się dobrze zastanowić….
😉

30
0
Napisz co o tym sądziszx