Dwie osoby w szpitalu. Poranny wypadek na 11-tce

Po godzinie 5 rano doszło do wypadku dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 11 i 12 w powiecie pleszewskim. Na wysokości stacji Circle K zderzył się osobowy Fiat oraz marki Mercedes.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, karetkę oraz policję. Okazało się, że dwie osoby były poszkodowane i trafiły do pleszewskiego szpitala.

Około 2-3 godzin później doszło do dachowania na terenie Fabianów – Kowalew (również powiat pleszewski)

Około godziny 8 rano doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu pojawiły się 3 zastępy straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł poszkodowaną osobę na Szpitalny Oddział Ratunkowy PCM w Pleszewie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cudok
1 miesiąc temu

Nie chcę zapeszyc . Ale chyba Nowa rada miasta wzięła się za tych Pijakow i rajdowców za kierownicą . Dziś wtorek od zamknięcia lokali wyborczych w powiecie ostrowskim zero wypadków . Rada miasta ostro pracuje na każdym skrzyżowaniu z grabkami i goni kierowców . No co jeśli policja nie potrafi ?

Zomo
1 miesiąc temu

Policjant zobowiązany jest reagować na wykroczenia drogowe przez 24 godziny na dobę . W szkole podstawowej nr 9 znajdują się dwa lokale wyborcze . Statystycznie musiało wczoraj przechodzić obok źle zaparkowanych samochodów około od 5 do 10 policjantów którzy szli na wybory chyba że policja nie ma prawa wyborczego . I co nic się nie widziało . Można było zgłosić te wykroczenia . Dlaczego policja nie reaguje . A zresztą policja nie reaguje nawet na służbie . Na ulicy Broniewskiego przez cały czas stoją samochody źle zaparkowane szczególnie między 7:30 a 8:00 wtedy kiedy dzieci chcą przejść przez przejście dla pieszych. Przejście jest zastawione . Ulica Broniewskiego jest zakorkowana . Widoczność zero . 60 % szerokości jezdni jest zastawione . Śmieciarka musi zatrzymać się 100 metrów od śmietnika . Brak dojazdu do osiedla dla ratownictwa medycznego i straży pożarnej . Straż miejska jest i jej nie ma . Ale wybory samorządowe są i to jest najważniejsze bo będą mogli sobie przez kolejne lata przypinać odznaczenia i rozdawać premie.

obserwator
odpowiada  Zomo
1 miesiąc temu

Im nawet jak na mapie KMZB zgłosisz to nie reagują.

ZOMO
odpowiada  obserwator
1 miesiąc temu

Od 15 października położyli łachę na wszystko.

Gwidon
1 miesiąc temu

A co to tak niedziela bez stłuczki . Co to za porządki . Debile siedzą w domu i chleja wódeczkę . Może wieczorem coś się wydarzy . Czyżby bezkolizyjną niedziela .

Nadszykownik sztabowy
1 miesiąc temu

Ty od tego dachowania. Kiedy następny występ bo pewnie zapłacisz może 300 złotych i za miesiąc zrobisz powtórkę . A za szkody zapłaci ubezpieczyciel . Masz opłacone AC . Głupio się pytam na pewno płacisz AC bo z OC może nie wystarczy . Zależy co tam zepsuleś . Według mnie to jesteś ofiarą losu którego bito po głowie całe te 35 lat nędznego życia w bólu i troskach.

Macanos
1 miesiąc temu

Mają te dexxle prawo jazdy . Jeśli mają to egzaminatorów do pudła .

Cudok
1 miesiąc temu

Dachował. Słyszycie dachował. Jakie to teraz te drogi nie równe robią . Trzeba się nieźle natrudzić żeby samochód przewrócić . Nie miałbym nic przeciwko gdyby sobie takie gimnastyki robił na swoim podwórku ale nie tam gdzie ludzi może zabić . Takiego osła to ludzie powinni zlinczować na miejscu.

Gwidon
1 miesiąc temu

Połowa kierujących powinna siedzieć w areszcie żeby ich ręce do kierownicy nie swedzialy. A gdyby jeszcze narażali inni życie to zamykać gnojów . Bo samo odebranie prawa jazdy nie skutkuje a zresztą gdyby tak zrobić egzamin prawdziwy to zdałoby 5 % kursantów . Widać to na drogach to co policja nie chce widzieć . Co 20 kierowca jedzie przepisowo a 19 przed nim wariuje . Czyli 5 % jeździ prawidłowo.

xxxxx
1 miesiąc temu

Ktoś w dowodzie rejestracyjnym wpisuje sprawność techniczną, natomiast Policja poza prędkością to nie zwraca uwagi na stan techniczny.

Egzekutor
1 miesiąc temu

W Polsce nie potrzeba wojny, wystarczy ładna pogoda i byle szrot do jazdy. Czyżby nadal mandaty były za niskie?

Tom
odpowiada  Egzekutor
1 miesiąc temu

Jakby była wojna to byłby porządek

ZOMO
odpowiada  Tom
1 miesiąc temu

Nie koniecznie . U naszych sąsiadów jest wojna i zakwitła korupcja jeszcze bardziej niż przed wojną. Na pewno mielibyśmy więcej szpiegów i kapusiów niż było w 2 wojnie. Ludzie bardziej zatracili cechy ludzkie . Liczy się tylko ile można na tym zarobić . Polak Polaka wydałby putlerowi . Niektórzy ludzie są gorsi od hien dlatego że nawet bogaty z pełnym brzuchem i z milionami w banku pragnie oskubać biednego . Nie wiem czy każdy o tym wie ale w 2 RP nie było żadnych najniższych pensji ustalanych przez rząd a burżuj z 2 RP potrafił docenić pracownika jeśli dobrze pracował . W 2 RP było 3% ludności z wyższym wykształceniem . Obecnie co drugi robotnik czy kierowca ciężarówki ma mature. A rolnicy bardzo często mają wyższe wykształcenie . Kiedyś słyszałem w telewizji było to może około roku 2008 że kryzys w Polsce jest dlatego że jest za mało ludzi wykształconych . Co za bzdury. Wydaje mi się że jest nadprodukcja magistrów robionych na ilość . A skutki są opłakane bo słyszy się od posłanki lewicy żeby każdy Polak miał swój biznes . Czyli żeby było 100% tak zwanych pracodawców . Chyba dla murzynów zwanych ostatnio afro coś tam .

Gwidon
odpowiada  Egzekutor
1 miesiąc temu

A co tam mandaty . Psychiatra potrzebny.

Emanuel
odpowiada  Egzekutor
1 miesiąc temu

Siedź w domu i d..y nie zawracaj

Do Emanuel
odpowiada  Emanuel
1 miesiąc temu

Co, zabolało? Życie…😁✌️

Xyz
odpowiada  Egzekutor
1 miesiąc temu

A ty jakim szrotem jeździsz

17
0
Napisz co o tym sądziszx