Co się wydarzyło w krzakach na Piaskach?

W niedzielny wieczór o godzinie 20.30 na ostrowskich Piaskach doszło do incydentu, który pozostaje częściowo niewyjaśniony.

Na miejsce zdarzenia przybyła karetka pogotowia ratunkowego oraz dwa patrole policji. Świadek usłyszał niepokojące odgłosy dobiegające z pobliskich zarośli i wszedł 10 metrów w głąb chaszczy, gdzie ujrzał mężczyznę leżącego na młodej kobiecie.

Odgłosy wskazywały, że kobieta doświadczyła duszności, a towarzyszący jej mężczyzna poinformował, iż cierpi ona na astmę i wpadła w atak paniki.

Świadek poinformował, że po pewnym czasie młody mężczyzna oddalił się w kierunku zbiornika wodnego na Piaskach, gdzie rzekomo doszło do szarpaniny z inną osobą.

Zespół karetki pogotowia ratunkowego udzielił pomocy młodej kobiecie. Towarzyszący jej mężczyzna poinformował, że tego dnia spożywali różne rodzaje napojów alkoholowych. Weszli w zarośla, ponieważ kobieta poczuła potrzebę skorzystania z toalety, a w ciągu 2-3 minut wpadła w panikę. Wątpliwości budzi to wyjaśnienie, ponieważ para była widziana już o godzinie 17.30, gdy przechodziła przez Park Północny, czyli 3 godziny wcześniej. Ostatecznie nie dotarli na Piaski. Bezpośrednio przed wejściem w krzaki widoczne są ślady wymiocin.

Tam gdzie miała tylko się wysikać dziewczyna była świeża paczka czipsów i przenośny głośnik.

Ostatecznie młodą kobietę przewieziono na SOR, a mężczyzna został tylko spisany.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Podróżni męczą się na ostrowskim dworcu
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
8 dni temu

To napewno Sandra.P to jej miejscówka

wacek znad Baryczy
9 dni temu

I swieconka sie nie przyjela, nastapila cofka niestrawionej kielbasy i jajeczka

Jasnowidz
10 dni temu

Policjant z tatuażami? Czy do policji nie powinni brać normalnych? Przecież ten łoś ma beret zryty i nie powinien mieć prawa ośmieszać munduru polskiego. Co w tej Polsce się wyprawia ?

Rozsądny
odpowiada  Jasnowidz
10 dni temu

Idź się leczyć, lepszy policjant z tatuażem i głową na karku niż przygłup jakich w tej formacji nie brakuje.

43
0
Napisz co o tym sądziszx