Potężny wypadek z radiowozem (ZDJĘCIA – aktualizacja)

W nocy z soboty na niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem radiowozu i dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia pięć osób zostało przewiezionych do szpitala.

Do wypadku doszło około 30 minut po północy na skrzyżowaniu ulic Kaliskiej i Serwańskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Radiowóz, jadący na zielonym świetle od strony ulicy Edwarda Serwańskiego, został uderzony przez Seata, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle od strony centrum miasta. Seat uderzył w przód radiowozu, a następnie w tył Peugeota. Ściął tez latarnię zanim wpadl do rowu.

W wyniku wypadku pięć osób zostało przewiezionych do szpitala. Dwoje funkcjonariuszy z wydziału prewencji, dwie osoby z peugeota oraz kierowca Seata. Dzięki nagraniu z kamery monitoringu przebieg zdarzenia jest oczywisty i wskazuje na winę kierowcy Seata.

Po ostatnim śmiertelnym wypadku na tym samym skrzyżowaniu, policja złożyła wniosek o zamontowanie systemu rejestrującego każdy przejazd na czerwonym świetle. Po tym zdarzeniu istnieje nadzieja, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Aktualizacja:
Sprawcą okazał się 41-letni mężczyzna. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, ale pobrano od nich krew na zawartość substancji odurzających.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Najlepsi w Polsce w konkursie Samsunga
Subskrybuj
Powiadom o

111 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Arek
17 dni temu

A na Alejach jak się ścigali tak dalej się ścigają 😏sezon się zaczął to zaraz i zapaleni motocykliści zaprezentują swoje umiejętności jazdy na jednym kole bo i takie coś się już tam widywało.

Zorientowany
18 dni temu

Tak jeżdżą, muzyka w aucie na full i pełna kita.

Małorolny z Hęciczek Górnych
odpowiada  Zorientowany
15 dni temu

Ino w tych autach słychać UMTA UMTA

111
0
Napisz co o tym sądziszx