Odmalowali amfiteatr. Wandale nie dali się długo nacieszyć

Udostępnij
Tweet

Amfiteatr to ulubione miejsce młodzieży, która lubi spędzać czas w tym urokliwym zakątku. Niestety niektórzy z nich mają poziom umysłowych ameb. Nie rozumieją, że pisanie po ścianie obiektu publicznego to wandalizm i tak samo jak nie napiszą nic na samochodzie ojca, tak samo nie powinni „popisywać się” we wspomniany sposób.

Jeśli będziecie widzieć, że wasi znajomi lub nieznajomi niszczą ściany itd. nie bądźcie bierni. Zwracajcie im uwagę.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rghbc
2 miesięcy temu

Zero bardzo poszkodowany,jak mogli wejść do rezydencji szefa mafii nie powiadamiając go o tym.Toz to skandal.Malo tego weszli do innej jego rezydencji również go nie powiadamiając. To jest skandal nad skandalami bo tak jak oni postępują to on był lepszy bo wchodzili o 3 a nie 6 godzinie, demolowali mieszkanie,maltretowali,przetrzymywali beż sądy na 2 ,3 lata i mówili, że niewinny człowiek nie ma się czego obawiać.

djnexus
2 miesięcy temu

załóżcie monitoring na całym obiekcie i wtedy bedą musieli pomalować na swój koszt bo to jakieś zarty cos sie robi do ostrowa a malują jakieś małolaty ściany to niech sobie u siebie w domu pomaluje sciane – takich to dac pendzel i farbe i niech maluja ale na wlasny koszt

miłośnik kolei
2 miesięcy temu

wszędzie monitoring to dlaczego nie tam?

Ctenia
2 miesięcy temu

Przecież istnieją również inne miasta opamiętajcie się a nie takie nudy ciągle

30
0
Napisz co o tym sądziszx