OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kia staranowała betonowy płot

Kia staranowała betonowy płot

Na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego oraz Chłopickiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Kierująca autem marki kia nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z oplem.

Kia po kontakcie z oplem zjechał w lewo i staranował betonowe ogrodzenie posesji.

Na miejsce wysłano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości bólowe.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Co robić w weekend? W Ostrowie Wielkopolskim nie będzie czasu na nudę! (26-27-28 czerwca)
25 komentarzy
Kierowca
2 lat temu

KIA, nie staranowała tylko przeprowadzała test zderzenia z betonowym ogrodzeniem. -:))

25
0
Napisz co o tym sądziszx
×