Dziecko ugryzło ojca. Wezwał policję

Udostępnij
Tweet

Funkcjonariusze policji muszą się czasami zmierzyć z nietuzinkowymi interwencjami. Zdarza się kontakt z osobami odurzonymi, z zaburzeniami psychicznymi i wtedy policjanci nasłuchają się niestworzonych interwencji. Ta jednak jest całkiem prawdziwa i wprawia w osłupienie.

Jeden z ojców, mieszkaniec ulicy 60. Pułku Piechoty, bawił się z czteroletnią córką. Podczas zabawy został przez nią ugryziony. Ponieważ do córki nie docierało, że tak nie wolno robić, mężczyzna postanowił zgłosić na numer alarmowy przemoc domową.

Funkcjonariusze dowiedzieli się, że ofiarą jest ojciec, a napastnikiem 4-latka. Bezradny ojciec doszedł do wniosku, że tylko najprawdziwsi policjanci będą mogli wpłynąć na wychowanie jego córki.

Córeczki na szczęście nie aresztowano, nie wdrożono też procedury niebieskiej karty (przemoc domowa) i co ciekawe, nie nałożono na ojca mandatu za bezpodstawne zgłoszenie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Policja nie odpuszcza. Hałasujący motocykliści i kierowcy quadów wkrótce wpadną
Subskrybuj
Powiadom o

57 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ww
3 miesięcy temu

Dziecko do lat 8 to za przeproszeniem „dexxl” który testuje co może a czego nie i to od skila rodzica zależy czy zmądrzeje czy pozostanie dexxxem,, psychopatą, socjopatą, lub po prostu zbójem… Jeśli nie umiesz nauczyć 8 latke co może a czego nie to polecam psychologa dziecięcego lub rodzinnego, bo z mojej opinii wina „obecnie” dla zaistniałej sytuacji leży po stronie rodzica który albo nie dojrzał do swej roli, albo ma problemy z dzieciństwa, które nie umyślnie przekazuje następnemu pokoleniu 🙁

Marek
3 miesięcy temu

Dyskryminacja. Gdyby ojciec pogryzl dziecko, bylaby niebieska karta i doba na dołku.

57
0
Napisz co o tym sądziszx