Zabito pracownika na terenie hotelu?

Czy na terenie jednego z hoteli doszło do zabicia mężczyzny? Wiele na to wskazuje. Pracownik był w delegacji na terenie jednego z egzotycznych krajów.
4 marca w hotelu Chattogram w Bangladeszu dokonali strasznego odkrycia. W jednym z pokoi znaleziono mężczyznę, a dookoła pełno krwi. Okazał się nim 58-letni kaliszanin, pan Zdzisław.
Pan Zdzisław udał się w delegację do Bangladeszu, gdzie miał kontrolować jakość ubrań sprowadzanych na zlecenie jednej z kaliskich firm. Lokalna policja potwierdza, że mężczyzna posiadał ślady obrażeń z tyłu głowy oraz innych częściach ciała. Pokój został splądrowany.
zdjęcie z archiwum
POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tajemnicza śmierć 37-latki
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Herr Tusk
2 miesięcy temu

Ale grunt że zaoszczędzili poślą nowego.

Przedstaw się* Misio
2 miesięcy temu

Czyżby wielka gwiazda ? Szkoda człowieka

Taaaa
odpowiada  Przedstaw się* Misio
2 miesięcy temu

Dokładnie tak, chodzi o Big⭐️

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu by Taaaa
Qwert
2 miesięcy temu

Tutaj w artykule nie ma sensacji
Czy to jest hotel w BANGLADESZU, Niemiec, Holandii, Szwecji, Rumuni czy nawet w Polsce wszędzie jest ryzyko w jakim otoczeniu się obracamy lub przebywamy, również jest ważna dzielnica i na jakiego świra trafimy na swojej drodze. Krotko
Gość znalazł się w nie odpowiednim miejscu i w nie odpowiednim czasie albo był komuś nie wygodny.
Kondolencje dla rodziny.

Fakt
2 miesięcy temu

Wygląda mi to na zabójstwo na tle rabunkowym. Do takich patologicznych krajów najlepiej nie jeździć a jak już trzeba to tylko z ochroną!

Coś nie tak.
odpowiada  Fakt
2 miesięcy temu

W Bangladeszu dużo wytwarza się ubrań pseudo markowych. W tych fabrykach zatrudniają dzieci. Płaca im po 3do 9 dolarów miesięcznie. Ale dzieci pracują. Może widział za dużo, może dowiedział się za dużo no i go uciszyli. Zamykają jedna taką firmę a na jej miejsce tworzy się druga.

6
0
Napisz co o tym sądziszx