Oświadczenie szpitala po śmierci 18-latki

Po wczorajszej śmierci 18-letniej mieszkanki Kobylej Góry oświadczenie wydał prezes ostrzeszowskiego szpitala. Potwierdza w nim dotychczasowe ustalenia dziennikarzy.

Zarząd Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. informuje, że Pacjentka zgłosiła się do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w dniu 02.03.2024 r. w godzinach wieczornych. Pacjentkę przyjął, zbadał i zaopatrzył lekarz dyżurny.

Stan zdrowia Pacjentki nie wymagał hospitalizacji.

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. współpracuje w tej sprawie z Policją i Sanepidem. prezes Zarządu OCZ Sp. z o.o. Zbigniew Kluczkowski

Z oświadczenia nie dowiadujemy się czy wykonano badania krwi, USG lub inne. Te często pomagać trafnie zdiagnozować istotę problemów zdrowotnych.

Wczoraj wieczorem pisaliśmy o nowych doniesieniach, z których wynika że na posesji w ramach czynności zleconych przez prokuratora pojawił się policjant z psem tropiącym oraz rozpytywano okoliczne szpitale pod kątem zgłaszania się innych pacjentów, którzy mogli się zatruć pizzą.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrowianin wpadł ze sporą liczbą narkotyków
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JANKA
1 miesiąc temu

czytam te komentarze specjalistów. jak jesteście młodzi , idżcie na medycyne . Zarobicie, praca pewna, również w weekendy i świeta . Spokojnie ze 400h można zarabiać. Będziecie zadowoleni !!!! . Czarnek pootwierał uniwersytetów medycznych ,że ciężko będzie nie skończyć a za 6 lat zaleją nas doktorki z klinik jak ta w Kaliszu ???

Katolik.
odpowiada  JANKA
1 miesiąc temu

Czyli kto. Jak cos zaczynasz pierd..lic, to dokoncz. Wszystko tak robisz?? Nic nie konczysz? Marny z ciebie czlowiek.

20
0
Napisz co o tym sądziszx