Pożegnanie Komendanta policji. Wiemy kto przejął jego obowiązki

Dziś w ostrowskiej komendzie policji odbyło się uroczyste pożegnanie komendanta Piotra Wilkowskiego. Nie zabrakło ciekawych przemów.

Podczas uroczystości mogliśmy dowiedzieć się, że Piotr Wilkowski rozpoczął pracę w policji jeszcze jako mieszkaniec Bogdaju (gm. Sośnie). Do pracy dojeżdżał PKSem będąc już ubranym w policyjny mundur.

– W burzliwych czasach wieją silne wiatry. Jak wieją silne wiatry, to tylko silne drzewa nie dają się obalić.

Ja chciałem panu podziękować, że pan w ciężkich czasach ustał jako mężczyzna i jako oficer. – ocenił Jarosław Urbaniak, poseł na Sejm.

Komendant ubolewał, że w gabinecie komendanta nie ma klimatyzacji, a elewacja komendy wymaga remontu. To część wyzwań, która spocznie na nowym komendancie.

– Zawsze byłem pełen podziwu wobec Janusza Grzesiaka z biura promocji starostwa powiatowego, który wszystkich zna z imienia, nazwiska oraz stanowiska.- rozpoczął podziękowania komendant.

Bardzo dziękował staroście Pawłowi Rajskiemu:

– Panie starosto, cieszy się moje serce, radują się moje oczy, szczęśliwa jest moja dusza, że dziś jest Pan ze mną. Ten okres współpracy będzie dla mnie bardzo ważny i bardzo go cenię. Pan starosta był obecny na wszystkich uroczystościach policji. Zawsze mogłem liczyć na jego wsparcie finansowe, ale również merytoryczne i duchowe. – wyznał szczerze podchodzący komendant Wilkowski.

Obowiązki Komendanta przejął Krystian Łapiński, będący do tej pory pierwszym zastępcą.

Krystian Łapiński, p. o. komendanta policji

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Syn gromu
1 miesiąc temu

Tłusta emerytura za gonienie ludzi bez maseczek

rara
1 miesiąc temu

Wogole nie widac patroli na ulicach ! czy teraz policja jest tylko od wlepiania mandatow kierowcom ? nie maja juz innych obowiazkow ?!

Sołtys
1 miesiąc temu

Odchodzi jak człowiek nie jak Lidlomix

Mirko
1 miesiąc temu

Niektórzy wyglądają w tych za dużych mundurach jak we workach od pyrek. Pani rzecznik szyta na miarę. Pełna klasa!

ra
odpowiada  Mirko
1 miesiąc temu

polskie mundury juz od dawna nie dopasowane do ludzi , to jest jakis dramat

ooooooopp
odpowiada  Mirko
1 miesiąc temu

masz rację – 90% to karakany, kurduple. a 10% ma mundury ma dopasowane. Ostrowski komendant 100% sort mundurowych jak z przypadku.

Winetu
odpowiada  Mirko
1 miesiąc temu

Parówa dostał marynarę po Kaziku. Trzy rozmiary za duża i rękawy za długie, cała wygnieciona

Tor
1 miesiąc temu

POdajcie jakie wyższe szkoły POkończyli oficerowie POlicjanci bo ze żródła wiem że wyższą szkołę sPOłeczną z wrocławskiej w Ostrowie czyli bardzo lichą wystarczy obecność sobota niedziela i kasa

donald benzyna PO 5
1 miesiąc temu

Niemcy nigdy nie szanowali Polski; Polskie Regalia zostały zrabowane w październiku 1795 roku przez wycofujących się z Krakowa żołnierzy pruskich i przekazane królowi Fryderykowi Wilhelmowi II, który umieścił je w berlińskim skarbcu Hohenzollernów. 17 marca 1809 roku kolejny król Prus, Fryderyk Wilhelm III opublikował zarządzenie, w którym rozkazał zniszczyć polskie insygnia koronne i przetopić je, co stało się to dwa lata później w Królewcu. Z pozyskanego złota i srebra wybito monety, natomiast kamienie szlachetne i inne nie nadające się do przetopienia przedmioty sprzedano.

Przedstaw się*
1 miesiąc temu

Starosta, to jakiś chyba bezkarny, bardzo często go widzę, jak jedzie samochodem i trzyma telefon przy uchu.
Może ma nawet system głośnomówiący w samochodzie i nie umie go włączyć, a jeśli nie ma, to może sobie zainstalować, chętnie mu w tym pomogę.

Jarek
odpowiada  Przedstaw się*
1 miesiąc temu

Starosta to Pan jemu wolno

Miras
odpowiada  Przedstaw się*
1 miesiąc temu

Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie…

39
0
Napisz co o tym sądziszx