Nie żyje 3-latek

Udostępnij
Tweet

Smutne informacje dotarły w związku ze zdarzeniem oddalenia się trzylatka od swojego dziadka podczas sobotniego spaceru. Chłopiec niestety zmarł w szpitalu.

Chodzi o trzylatka, który wpadł do zbiornika wodnego znajdującego się w pobliżu domów w miejscowości Ludwików (powiat koniński).

Podczas spaceru chłopczyk oddalił się. Pół godziny później zorientowała się matka chłopca. Rozpoczęto poszukiwania. Ciało znaleziono w stawie oddalonym o półtora kilometra.

Chłopczyka przetransportowano najpierw do szpitala w Koninie, stamtąd do Poznania, a dziś zmarł około godziny 1 w nocy.

Zostało wszczęte śledztwo w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 160 § 1 i 2 KK i 155 KK narażenia dziecka na bezpośrednie utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz nieumyślnego spowodowania śmierci. Trwają czynności wyjaśniające, przesłuchujemy świadków, ustalamy przebieg zdarzenia, na piątek 1.03 w godzinach porannych zaplanowano przeprowadzenie sądowo- prokuratorskiej sekcja zwłok.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Okropna woda w Antoninie. Sanepid w akcji (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Yeti
4 miesięcy temu

Niewyobrażalna masakra

Ja
4 miesięcy temu

Biedny dziadek, o wnuku nie wspomnę, przykre

Zabcia
4 miesięcy temu

Co się dzieje

Ann
4 miesięcy temu

Nie sądźcie dziadka, dla niego to już i tak niewyobrażalna tragedia i życie z poczuciem winy za to co się stało. Będzie o tym pamietał już codziennie. Bardzo przykro, ukojenia w bólu dla całej rodziny.

Ktosiek
4 miesięcy temu

Jak dziadek szedl z dzieckiem na spacer to jakim cudem one sie oddalilo az tyle km? I dlaczego zaginięcie dopiero zauważyła matka chlopca to dziadek nie widzial ze wnuk nie idzie obok

dron
odpowiada  Ktosiek
4 miesięcy temu

Ta sprawa za bardzo śmierdzi. Nie chcę nikogo oskarżać ale trochę to wygląda tak jakby dziadek maczał w tym palce.

Włocławek
odpowiada  dron
4 miesięcy temu

No właśnie coś tutaj śmierdzi dziwne jest to bardzo jak można nie zainteresować się czy dziecko wogole jest obok .Czy należałoby by się zainteresować tym bardziej że miał je pod opieką ukarać dziadka na kilka lat do pierdoła z nim nie ma zmiłuj się

Prawo to prawo
4 miesięcy temu

To czasem dziadek może jeszcze iść siedzieć do więzienia na parę lat za niedopilnowanie małego dziecka na spacerze, bo wątpię żeby mu to odpuścili.

Ja
4 miesięcy temu

Niewyobrażalne tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziny

9
0
Napisz co o tym sądziszx