Wszedł na górę wiaduktu odolanowskiego (ZDJĘCIA)

Po północy podczas pełni księżyca młody mężczyzna wszedł na górną konstrukcję wiaduktu odolanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Pierwsi dotarli policjanci z prewencji. To do nich zszedł mężczyzna, zanim jeszcze dojechali strażacy i karetka pogotowia ratunkowego.

Policjanci wspólnie ze strażakami zabezpieczyli mężczyznę do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Następnie został przetransportowany do ostrowskiego szpitala w celu przeprowadzenia oceny stanu zdrowia psychicznego. Od tego zależała dalsza procedura.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
„Wyciągnij pomocną dłoń”
2 miesięcy temu

Załamania nerwowe, usłyszenie , że się ma raka(czy inne diagnozy) , strata pracy, zdrada małżeńska, zostawienie partnera, zostawienie dziewczyny/chłopaka, śmierć bliskich+ depresja i inne choroby, zaś do tego w przypadku mężczyzn dochodzi alkohol a u młodych narkotyki. Ale pewnie najlepiej napisać byle co i się wyżyć w wirtualnym świecie. Co się z nami ludzie stało?! Pewnie jak by tam stali z imprezy to by krzyczeli -skacz! Rozejrzyjmy się czy ktoś nie potrzebuje pomocy.
Przyklad:
-wiesz co (Milena) zdradza mnie mój chłopak!

  • oj tam ogarnij się! Będzie inny!
  • Ale ja go kocham! 😩 nie chce mi się żyć
  • Rozumiem ale olej go będzie dobrze.

tak dzisiaj wyglądają nasze rozmowy, to tak jak byś przeszedł do lekarza i powiedział , że czujesz się źle i masz niepokojące myśli i brak sił itd a lekarza na to panie weź się pan do roboty nierobie jeden.
dziękuję i pozdrawiam na przyszłość bo już rzygam od niektórych wpisów ludzi którzy pewnie udają przed innymi jacy są wspaniali i jak to pomagają innym. Na koniec co się z naszym człowieczeństwem stało?! Na to pytanie odpowiedz sobie ty, ja wy…

jbcpolitykow
2 miesięcy temu

To już nawet nie można skoczyć? Rozumiem, bo było by jednego podatnika mniej!

Człowiek
2 miesięcy temu

Gumowa pała i ostro prać dość już głupot młodych.

Ja
2 miesięcy temu

Nie on pierwszy i nie ostatni

AQQ
2 miesięcy temu

A to nie można po tym chodzić? Nie wiedziałem. Nigdzie nie ma zakazu, nie jest wygrodzone… Zawsze miałem wielką ochotę wejść na szczyt ale ogranicza mnie lęk wysokości…

Kraina mlekiem i miodem płynąca
2 miesięcy temu

Od jutra do prac społecznych celem odrobienia za wybryk i uruchomienie służb straży i policji i jeszcze lekarzy….w tym samym czasie patrol może być faktycznie tam gdzie jest potrzebny i monitorować nasze miasto , na sorze pewnie ktoś musiał siedzieć w kolejce jeszcze dłużej niż musiał bo w eskorcie na sygnale jechał jegomość się qur….wa badać i to bez kolejki a jak ja czy któryś z was jutro pójdzie do rodzinnej po skierowanie na badania to nas spojrzeniem od razu wyleczą z wszystkiego

mlo
odpowiada  Kraina mlekiem i miodem płynąca
2 miesięcy temu

Tak patrolować, że pewnie śpia na targowisku lub łapią ludzi którzy koło nich przejść i spojrzą na nich.

A.C
3 miesięcy temu

DZIWCIE SIĘ ŻE LUDZIE POPEŁNIAJĄ SAMOB.. BO JEŹDZICIE PO NICH JAK PO SZMACIE I W INTERNECIE I RZECZYWISTOŚCI

Jan
odpowiada  A.C
2 miesięcy temu

Po to rządcy nowego porządku świata dążą do tego aby zanikło przykazanie miłości bliźniego.Gdyby chcieli ,to zakazano by jeździć po ludziach w internecie.

po
3 miesięcy temu

Jako nastolatek wraz z kolegami chodziłem po tych przęsłach,wtedy to był akt odwagi i obawa przed kompromitacją.Na nikim nie zrobiło to wrażenia.Dzisiaj nazywam to,skrajną głupotą.Szczęśliwie żaden „bohater’nie spadł z przęsła.

H.I.A.D.
3 miesięcy temu

Czerwone adidasy, kaptur i wszystko na temat. To tak samo, jak z BMW.

Hm???
3 miesięcy temu

No to będą musieli zrobić jakieś zabezpieczenia no chyba że wybiorą tory.

65
0
Napisz co o tym sądziszx