Niecodzienne kradzieże paliwa

Do tej pory najczęściej dokonywano kradzieży przy użyciu cudzych tablic rejestracyjnych. 20-latek wpadł jednak na pomysł, że lepiej będzie ukraść komuś od razu cały samochód i nim jeździć na kradzieże paliw.

Wszystko rozpoczęło się 13 lutego o godzinie 23:40, gdzie z prywatnego parkingu na ulicy Solidarności w Kępnie nieznany mężczyzna dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Alfa Romeo. O zdarzeniu kępińskich policjantów poinformował własciciel pojazdu, który zorientował się o kradzieży następnego dnia rano. Kępińscy kryminalni natychmiast przystąpili do działania, zabezpieczono monitoringi z miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i zabezpieczono wszystkie dowody w sprawie kradzieży.

Wyczerpująca i bardzo wnikliwa analiza wszystkich zebranych materiałów doprowadziła do ustalenia i w konsekwencji do zatrzymania mężczyzny. Okazał się nim być 20-letni mieszkaniec Kępna. Kryminalni z kępińskiej jednostki ustalili miejsce ukrywania się 20-latka z Kępna i do zatrzymania doszło 20 lutego około godziny 14 w jednym z budynków na ulicy Osińskiej w Kępnie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz usłyszy odpowiedni zarzut za kradzież samochodu i odpowie za kilka kradzieży paliwa na pobliskich stacjach benzynowych. Samochód został odzyskany i wróci do prawowitego właściciela.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kierowca zawodowy oszukiwał
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cudok
1 miesiąc temu

Powinni go uniewinnić bo zawsze sąsiadom dzień dobry mówił.

bc
1 miesiąc temu

No ale chociaż raz właściciel odzyskał skradziony samochód.

Kaliszanin
1 miesiąc temu

Cy w ramach zatrzymania użyto czopka cebulowego?

Antoni ekspert
odpowiada  Kaliszanin
1 miesiąc temu

Tak, podano Ci go dziś do obiadu

dobre
odpowiada  Kaliszanin
1 miesiąc temu

:))))

Gimbo
1 miesiąc temu

Będzie musiała Policja go wypuścić bo nie ma w Polsce legalnych Sądów i Ci co dostali Wyroki w latach 2015-2023 zostaną zwolnieni i jeszcze dostaną odszkodowania z Urzędu bo Sądy i Prokuratury byli nielegalne

Zomo
odpowiada  Gimbo
1 miesiąc temu

Według Lewaków i platformiakow i inne 3 nogi to tak .

he he
1 miesiąc temu

w Polsce nie można kraść ! władza nie lubi konkurencji ! ( obojętnie która władza- partia)

Hirek
1 miesiąc temu

Wielkie halo ,okradał wiekszych złodziei od siebie takze nic strasznego, słudzy sytemu mogą przypisać sobie sukces przecież zatrzymali mega persone…statystyki się zgadzają…ręce opadają

Zomo
odpowiada  Hirek
1 miesiąc temu

A Giertych i Grodzki siedzą ale w parlamencie .

Orędownik orangutanizmu społecznego
1 miesiąc temu

Skoro państwo poniosło już koszty wychowawczo-socjalne, licząc od urodzenia się tega barana, to szkoda było by terez go po prostu zutylizować. Jako tania siła robocza może być jak najbardziej użyteczny. Obowiązkowo jednak absolutna sterylizacja żeby ustrzec przyszłe pokolenia przed takimi idiotami.

Agata
odpowiada  Orędownik orangutanizmu społecznego
1 miesiąc temu

Taki ćpun to w portkach już nic nie ma

Antoni ekspert
1 miesiąc temu

Co za the bill. Jak już chciał kraść to mógł lepiej zrobić piramidę finansową. Ile mógł zarobić w tydzień na tych kilku kradzieżach wachy? 500-700zł? W Kępnie więcej tygodniowo zarabiają ukry na skręcaniu mebli.

Obserwator
1 miesiąc temu

Żal mi chłopaka. Rodzice się nie interesują a dzieci puszczone w samopas robią co chcą, uczą się gangsterki i myślą że życie na tym polega i dorobią się kokosów. Nie każdy nadaje się na gangstera i nawet gangsterzy pokończyli w więzieniach na długie lata. Gra nie warta świeczki. Lepiej pracować uczciwie i żyć sobie spokojnie. Błędy wychowawcze rodziców. Zniszczyli psychicznie chłopaka. Całe życie odtrącali i odrzucali go rodzice, nie wspierali psychicznie w trudnych chwilach a potem się dziwią że wyrośnie agresor i buntownik. Ryje porządnie strzaskać starym bo im się należy!!! Dzieci się wychowuje a nie hoduje a rola rodzica nie kończy się na spłodzeniu dziecka bądź urodzeniu. Rodzicem się jest na lata aż do dorosłości dziecka a nie się bywa od czasu do czasu, bo akurat rodzic nie ma cierpliwości do dziecka albo mu się nie chce. Większość rodziców spładza dzieci bo zaliczyli wpadkę i myślą sobie że jakoś to będzie i dziecko się samo wychowa. Nie!!! Samo się nie wychowa, jeżeli nie będziesz mądrze rodzicu rozmawiał z dzieckiem!!! Szkoda tylko że do niektórych debili w ogóle to nie dociera. Tacy pato rodzice nigdy nie powinni mieć dzieci.

Gwidon
odpowiada  Obserwator
1 miesiąc temu

20 lat to już jest wychowany .

donald benzyna
1 miesiąc temu

Paliwo PO pięć złotych , to PO co kraść?

Radosław
odpowiada  donald benzyna
1 miesiąc temu

Chyba diesel w Biedronce

20
0
Napisz co o tym sądziszx