Odbędą się Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na tradycyjne Targi Pracy, które odbędą się 11 marca 2024 roku w hali widowiskowo-sportowej Arena Ostrów.

Impreza odbędzie się pod patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego. Targi będą się odbywały w godzinach 10:00-13:00. Zaprezentowane zostaną oferty pracy, szkoleń oraz staży. Przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty dużej liczbie potencjalnych kandydatów do pracy, pozyskania pracowników, stworzenia bazy CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz promowania swojej firmy. Ważne, że udział w Targach Pracy jest bezpłatny.

W załączniku znajduje się deklaracja udziału w targach dla wystawców.

Więcej informacji można uzyskać w PUP pod numerami telefonów: 62 73 73 243, 62 73 73 219.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Krzysztof Bosak przyjedzie do Ostrowa z Anną Bryłką
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Inkwizytor
1 miesiąc temu

Możecie targi organizować a Praca jest dla swoich tzw układy Jesli nie masz porządnego zawodu lub dobrych studiów to PO zostaje praca za najniższą krajową i jeszcze mają wielkie wymagania W dino gdzie POWINNO być 5 pracowników jest 3 Urzędujący w miastach zadłużają POWIATY gminy ale sobie POdwyższają wynagrodzenie Młodzi i tak uciekają z Ostrowa bo przyszłości tu nie ma a stare KO muchy i tak głosują ciągle na tych PO paprań ców

Aga
odpowiada  Inkwizytor
1 miesiąc temu

Czyli jedna mafia i kasę do swoich kieszeni wkłada ale w tv czego oni nie robią dla poprawienia bytu polaka

Staruch
odpowiada  Inkwizytor
1 miesiąc temu

No tak, potrzebny dobry zawód i wykształcenie. Do czego to podobne, przecież za pis nie matura lecz chęć szczera robiła z ciebie… zresztą tak samo jak za gomółki.

Gzyms
odpowiada  Inkwizytor
1 miesiąc temu

Właśnie dlatego zamieniliśmy misiu PIS na PO żeby było może inaczej! I nie zesraj się tym PO bo to co teraz się dzieje w Polsce to nie dzięki PO tylko dzięki 8 lat PISiorów

Inkwizytor
odpowiada  Gzyms
1 miesiąc temu

Orlen Lot Tusk chciał sprywatyzować za 1zł a obajtek PO szkole średniej zrobił z Orlenu firmę prosperującą zobacz jak Lot był zadłużony za PO a przyPOmnij sobie jak POrwali kasę z ofe

Tomasz
odpowiada  Inkwizytor
1 miesiąc temu

Dokładnie, na Wrocławskiej 93 w taborze szynowym nie znam ani jednego dyrektora z Ostrowa. Na jednego pracownika przypada 4 dyrektorów, wszyscy z Olawy, Bydgoszczy, Brzegu i Warszawy. Pytam się: U was pracy kxx*a nie ma ?”

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
2 miesięcy temu

Targi pracy – czy rzeczywiście można tam ją znaleźć?
Targi pracy w skrócie? Wiele  odwiedzonych stoisk pracodawców, tysiące zadanych pytań i uzyskanych odpowiedzi, miliony wymienionych uśmiechów i… wyniesionych gadżetów. No właśnie, czy z  targów pracy można wynieść coś więcej niż tonę nowych długopisów, notesów, materiałowych toreb i kubków?
Ostatnio bardzo „modne” stały się tak zwane targi pracy organizowane przez urzędy pracy w różnych miejscowościach. Ostatnimi czasy  uczestniczyłem  w dwóch takich imprezach i przyznam, że mam mieszane uczucie. Na jednych targach było sporo ofert pracy co prawda nie koniecznie od zaraz ale zawsze. Odniosłem co prawda wrażenie, że wystawcy nie byli za bardzo przygotowani, ale porozmawiać się dało. Drugie targi to kompletna porażka, muzyka o głośności koncertu rockowego myśli nie można zebrać a już o rozmowie mowy nie ma. No i wystawcy to w przeważającej części różne żaki i sockratesy oferujące szkolenia i kursy, ale przecież  wielu uczestników ma dziesiątki kursów wszelakich  i tylko pracy brak. Najbardziej rozbawili mnie „państwo” z urzędu pracy: gdy zapytałem  ich jakie oferty pracy mają odpowiedzieli, że wszystkie oferty są na stronie internetowej urzędu. Po co w takim razie targi skoro wszystko jest na stronie internetowej?
Jaka jest wasza opinia byliście może uczestnikami wcześniejszych  targów w Ostrowie Wielkopolskim pod patronatem Starosty Ostrowskiego?

Staruch
odpowiada  Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
2 miesięcy temu

Byłem na wielu targach branżowych i wierz mi, na targach się nie kupuje, nie sprzedaje. Targi są od nawiązywania kontaktów i tyle. Mogę tylko podejrzewać, że tak samo jest na targach pracy. Swoją drogą, jak można być na kilku targach pracy, mieć wiele szkoleń i nadal pracy poszukiwać ? Albo zbyt wysokie mniemanie o sobie albo…

Balli
odpowiada  Staruch
1 miesiąc temu

oby ci życie nie odpowiedziało na to pytanie.

9
0
Napisz co o tym sądziszx