Dwa radiowozy i strażacy. Akcja w domu

Około godziny 18.00 służby zostały wezwane do jednego z domów jednorodzinnych w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano dwa radiowozy policji oraz straż pożarną.

Ze zgłoszenia wynikało, że matka zamknęła dorosłego syna na klucz i sama też nie była w stanie wyjść z domu. Syn miał być zagrożeniem dla matki.

Przedstawiciele służb weszli po drabinie do pomieszczenia, w którym przebywała kobieta. Następnie stamtąd dostali się do mężczyzny, który został zatrzymany przez policję.

W tym samym czasie służby interweniowały w budynku na Placu 23 stycznia, gdzie również był zaburzony w zachowaniu mężczyzna.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
R1
3 miesięcy temu

Ale wy za tymi komputerami i telefonik ami jesteście zakłamani zawistni,niedoroby

Tragedia
3 miesięcy temu

Czasy cywilizacji, dostęp do wszelkiej pomocy, nadal ludzie nie potrafią pójść po pomoc do psychologa, psychiatry, terapeuty tylko tłuką problemy w czterech scianach aż nie dojdzie do tragedii.

SSS
3 miesięcy temu

dramat i żałosna komedia żeby takimi pierdołami się służby zajmowały

75thecrow
3 miesięcy temu

Ostatnimi czasami widzę że to kobiety mają większe jaja a facetom odpierdziela. Będąc w górach, kobiety śmigały jak kozice a gro nastolatków miałczało i foszyło się jak rozkapryszone dziewczynki oczywiście mówię o płci męskiej. Jprdl co się dzieje z mężczyznami, ps. Każdy damski bokser to cxxl i faja i niech qlturalnie wypier…

bienkowska
3 miesięcy temu

Tak się załatwia pracę w republice bananowej za 42 tys. zł m-c ; cytat” Maria Thun pierwszy kontakt z nowym kierownictwem Ministerstwa Cyfryzacji nawiązała ze swojej inicjatywy na przełomie roku. Nie aplikowała z podaniem o pracę na żaden ogłoszony konkurs, bo takiego nie było, ale napisała w tej sprawie do wiceministra cyfryzacji Michała Gramatyki z Polski 2050. Wysłała mu swoje CV i napisała, że jest zainteresowana przejściem do sektora publicznego.
W ministerstwie miała spotkać się z pozytywną reakcją. Uchodzi bowiem za ekspertkę, których nowy rząd bardzo potrzebuje. Dlatego po tym, jak wiceminister Gramatyka przesłał CV Marii Thun do ministra Gawkowskiego, także i on zaaprobował jej kandydaturę. Obaj panowie spotkali się z kobietą.”

Zazdrościsz
odpowiada  bienkowska
3 miesięcy temu

Sprawdź wykształcenie obajtka i stanowisko i setki pociotkow w spółkach,( są nawet sprzątaczki na kierowniczych) i tej pani a później pisz

bienkowska
odpowiada  Zazdrościsz
3 miesięcy temu

Czyli prawda o wyczynach koalicji 13 grudnia jest niewygodna?

Klara
odpowiada  bienkowska
3 miesięcy temu

Piszesz kompletnie nie na temat. A jeśli już poruszyłeś ten temat , to czepiaj się pociotków prawej strony, którzy obsiedli stanowiska we wszystkich spółkach państwowych i dorobili się ogromnych majątków. A jeśli chodzi o Marię Thum to Tusk zareagował błyskawicznie , czego nie potrafił zrobić krasnal ogrodowy z Żoliborza. Bądź więc sprawiedliwy.

Pawlok
3 miesięcy temu

wysłać patusa na front

Ja
3 miesięcy temu

…….był zaburzony w zachowaniu mężczyzna! Ręce opadają!

al
3 miesięcy temu

NO i znowu Straż i Policja ma pełne ręce roboty za błędy zwykłego łebka [ jak zawsze] Te instytucje trzeba chwalić na wszystich jarmarkach a cudów nie oczekiwać bo to też tylko ludzie,

oo
3 miesięcy temu

Ludziom odpixrdala czy ki ..uj?

12
0
Napisz co o tym sądziszx