OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wytrwali razem co najmniej 50 lat!

Wytrwali razem co najmniej 50 lat!

Uroczystości wręczenia medali Złotym Parom trwały dwa dni! Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odebrało w sumie 120 małżeństw! Spotkania odbyły się w Forum Synagoga. Złoci Jubilaci, po powtórzeniu słów przysięgi małżeńskiej, odebrali medale z rąk Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

– W tych spojrzeniach, gestach i uśmiechać widać jedno: ogromną miłość! Z przyjemnością wręczyłam Złotym Parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie! Spędzili ze sobą pół wieku, każdy dzień małżeństwa wypełniając uczuciem. To jest po prostu piękne! – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i dodaje – To była wzruszająca uroczystość. Gdy złapaliście się za ręce, powtarzając słowa przysięgi, łezka zakręciła mi się w oku. Dziękuję za te dobre emocje, które

Kwiaty i upominki drugiego dnia uroczystości wręczył wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zygmunt Banasiak. Po części oficjalnej wzniesiono toast za pomyślność „złotych” par. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznaje Prezydent RP w dowód uznania tym osobom, które przeżyły w jednym związku małżeńskim co najmniej 50 lat.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
29 komentarzy
Gimbo
2 lat temu

A ile lat żyją ze Sobą Roman z Krzyśkiem i im podobnym po podobno w Poznaniu na Wildzie można legalnie takich związek zawrzeć opłata 666 zł od Osoby

Roman
2 lat temu

M43 te wydarzenia są od dawna 2 razy w roku.
Szanowni Jubilaci z okazji 50 lecia ślubu w pełni na to zasługują.
Lepiej złożyć życzenia niż szukać sensacji.

M43
odpowiada  Roman
2 lat temu

Tylko dlaczego teraz, przed wyborami, nie po wyborach?

M43
2 lat temu

Pełen lans władzy przed wyborami samorządowymi. A jubilaci nawet nie przeczuwają że zostali wciągnięci w propagandę władzy. WSTYD!

dentka
2 lat temu

Moi kochani ostrowianie, moi kochani seniorzy, moi kochani wyborcy. Kocham was całym sercem. Głosujcie na mnie. Wasza Becia

To Ja ***** ***
2 lat temu

Poznaje tu dawnych komuchów a dziś zwolenników pisowskich świń . Ale niech żyją na zdrowie .

PO
odpowiada  To Ja ***** ***
2 lat temu

Knurze! trochę szacunku dla Szanownych Jubilatów za pracę ,za wychowane dzieci itd . Jak sam zauważyłeś byłeś komuchem i komuchem zostałeś w dodatku lewactwo mózg Ci zlasowało; nie pozdrawiam ***** **

Zosia
odpowiada  To Ja ***** ***
2 lat temu

A mieli kiedyś jakiś wybór, historii nie znasz.

sympatyczny romek
odpowiada  Zosia
2 lat temu

Był wybór, żyłem i pracowałem w tych czasach. Wystarczyło powiedzieć NIE!. Znam osobę która tak powiedziała.

29
0
Napisz co o tym sądziszx
×