Ten manewr nie udał się

Udostępnij
Tweet

Chwilę przed godziną 11 na ulicy Wysockiej zdarzył się wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Około 60-letni kierowca opla chciał zawrócić na ulicy Wysockiej w Ostrowie Wielkopolskim. W lusterku nie zauważył nadjeżdżającego renault, którym kierowała młoda kobieta. Oboje są mieszkańcami gminy Przygodzice. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję.

Na drodze występowały utrudnienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PL2050 i PSL ujawnili kandydatów do rady Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zomo
15 dni temu

Stracone pokolenie . Mam na myśli Polaków przed trzydziestką . Lenie . Niski poziom edukacji. Brak siły fizycznej . Zniewieścialość . Dziecinność . Brak perspektyw. Brak samodzielności. Brak pracy. Niechęć w znalezieniu miłości . A będzie jeszcze gorzej dlatego że rodzice odwożą swoje dzieci samochodami do szkoły pomimo że mają najwyżej 1 kilometr drogi . Z pokolenia na pokolenie będzie coraz gorzej . Podam przykład ; 20 kilkuletni człowiek nie potrafił przenieść 25 kilogramowego worka cementu . Obok stał jego 70 letni dziadek i złapał pod jedną pachę jeden worek pod drugą drugi worek. Od czego mają mieć siłę młodzi ludzie jeśli nie pracowali nigdy . Oczywiście niektórzy młodzi faszerują się różnymi anabolami różną chemią od której rosną mięśnie także wewnętrzne czyli tak zwane gładkie jak np serce . Po odstawieniu chemia człowiek jest wrakiem . Napisałem bardzo ogólnikowo bo przecież jest wartościową młodzież która można liczyć w przybliżeniu na 10 . 20 . Lub 30 % ale to zbyt mało aby budować przyszłość narodu.

Marian
16 dni temu

ustawka

mariano
17 dni temu

Jeśli dziadek z Opla dawał znak migaczem lewym że ma zamiar skręcić czy zawrócić , to dlaczego ta dziewczynka z Reno nie dostosowała się do otrzymanej informacji i doprowadziła do kolizji ?

Zomo
odpowiada  mariano
15 dni temu

Znasz przepisy ? Kierunkowskaz jest tylko informacją o zamiarze skrętu. Ten który nawraca nie ma pierwszeństwa .

mariano
odpowiada  Zomo
15 dni temu

Widać że nie znasz zadając tak głupie pytanie …jeśli auto przed tobą daje lewy migacz to tobie nie wolni … ale co ja będę laikowi tłumaczył oczywistość oczywistą może kiedyś zaliczysz kurs prawa jazdy to się dowiesz !

Herr Donald
17 dni temu

Młoda tiktoka obczajała

Samiec omega
17 dni temu

Dziadyga jeździ z nudów a ta młoda szuka księcia z bajki

Kali
17 dni temu

A co w sobotę buroki robią w mieście . Czy to nie czas 11:oo na sprzątanie gęsi .

Staś i Nel
odpowiada  Kali
17 dni temu

Kali ty iść wydoić krowa

Cudok
odpowiada  Staś i Nel
15 dni temu

Z książki czy czy z filmu uciekliscie .

22
0
Napisz co o tym sądziszx