Ten manewr nie udał się

Udostępnij
Tweet

Chwilę przed godziną 11 na ulicy Wysockiej zdarzył się wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Około 60-letni kierowca opla chciał zawrócić na ulicy Wysockiej w Ostrowie Wielkopolskim. W lusterku nie zauważył nadjeżdżającego renault, którym kierowała młoda kobieta. Oboje są mieszkańcami gminy Przygodzice. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję.

Na drodze występowały utrudnienia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrovia pogoniła Orła Łódź
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zomo
5 miesięcy temu

Stracone pokolenie . Mam na myśli Polaków przed trzydziestką . Lenie . Niski poziom edukacji. Brak siły fizycznej . Zniewieścialość . Dziecinność . Brak perspektyw. Brak samodzielności. Brak pracy. Niechęć w znalezieniu miłości . A będzie jeszcze gorzej dlatego że rodzice odwożą swoje dzieci samochodami do szkoły pomimo że mają najwyżej 1 kilometr drogi . Z pokolenia na pokolenie będzie coraz gorzej . Podam przykład ; 20 kilkuletni człowiek nie potrafił przenieść 25 kilogramowego worka cementu . Obok stał jego 70 letni dziadek i złapał pod jedną pachę jeden worek pod drugą drugi worek. Od czego mają mieć siłę młodzi ludzie jeśli nie pracowali nigdy . Oczywiście niektórzy młodzi faszerują się różnymi anabolami różną chemią od której rosną mięśnie także wewnętrzne czyli tak zwane gładkie jak np serce . Po odstawieniu chemia człowiek jest wrakiem . Napisałem bardzo ogólnikowo bo przecież jest wartościową młodzież która można liczyć w przybliżeniu na 10 . 20 . Lub 30 % ale to zbyt mało aby budować przyszłość narodu.

Marian
5 miesięcy temu

ustawka

mariano
5 miesięcy temu

Jeśli dziadek z Opla dawał znak migaczem lewym że ma zamiar skręcić czy zawrócić , to dlaczego ta dziewczynka z Reno nie dostosowała się do otrzymanej informacji i doprowadziła do kolizji ?

Zomo
odpowiada  mariano
5 miesięcy temu

Znasz przepisy ? Kierunkowskaz jest tylko informacją o zamiarze skrętu. Ten który nawraca nie ma pierwszeństwa .

mariano
odpowiada  Zomo
5 miesięcy temu

Widać że nie znasz zadając tak głupie pytanie …jeśli auto przed tobą daje lewy migacz to tobie nie wolni … ale co ja będę laikowi tłumaczył oczywistość oczywistą może kiedyś zaliczysz kurs prawa jazdy to się dowiesz !

Herr Donald
5 miesięcy temu

Młoda tiktoka obczajała

Samiec omega
5 miesięcy temu

Dziadyga jeździ z nudów a ta młoda szuka księcia z bajki

Kali
5 miesięcy temu

A co w sobotę buroki robią w mieście . Czy to nie czas 11:oo na sprzątanie gęsi .

Staś i Nel
odpowiada  Kali
5 miesięcy temu

Kali ty iść wydoić krowa

Cudok
odpowiada  Staś i Nel
5 miesięcy temu

Z książki czy czy z filmu uciekliscie .

22
0
Napisz co o tym sądziszx