4 zera na masce i 5…

Udostępnij
Tweet

26-latek został zatrzymany do kontroli drogowej, po tym jak jechał w obszarze zabudowanym ponad 130 km/h. W trakcie czynności, okazało się, że to nie pierwszy raz kiedy ten kierowca narusza obowiązujące ograniczenia prędkości. W związku z tym został on ukarany mandatem karnym w wysokości 5 tysięcy złotych. Na jego konto wpłynęło również 15 punktów karnych.

Kierowca auta z czterema zerami na masce dostał 5 tysięcy złotych i 15 punktów karnych. 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego w obszarze zabudowanym jechał audi, mając na liczniku ponad 130 km/h. Okazało się, że kolejny raz przekroczył prędkość, dlatego mandat otrzymał w recydywie. 26-latek został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 5000 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Zostało zatrzymane również jego prawo jazdy.

Tego samego dnia, 27 stycznia została zatrzymana do kontroli drogowej, 33-latka kierująca BMW, która w obszarze zabudowanym jechała ponad 120km/h. Prawo jazdy straciła też 50-latka kierująca toyotą, czy 46-latek kierujący fordem.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrovia pogoniła Orła Łódź
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
5 miesięcy temu

I bardzo dobrze- karać, karać i jeszcze raz karać można mieć dobre auto i jeździć zgodnie z przepisami, tylko że zwykle takie cyrki odwalają ci co mają 15-20 letniego rzęcha że znaczkiem bmw audi, mercedes i wydaje im że są Bóg wie kim

Potrzymaj mi piwo i pa co odpi........le
5 miesięcy temu

Ułańska fantazja
I alko od kołyski

bienkowska
5 miesięcy temu

Doner to stary przekręt, tyle naobiecywal, a nie spełnił nawet 10 procent. Trzeba przyznać, że ma jakąś telepatyczną moc jak Kaszpirowski. Taki typ, faceta ,który wiecznie kłamie i zdradza, ale kobitki nadal mu wybaczają.

Gość
odpowiada  bienkowska
5 miesięcy temu

Masz na myśli wstrętną rudą wronę jak rozumiem?

sympatyczny romek
odpowiada  Gość
5 miesięcy temu

Widzę że brak ci szczucia w TVP, chcesz zaistnieć w internecie.

Samurai
odpowiada  bienkowska
5 miesięcy temu

Proszę na temat pisuarowa

Gość
5 miesięcy temu

Kandydaci do lotu w kosmos tylko coś nie tak pod sufitem jeżeli jest ograniczenie prędkości a oni przekraczają tą prędkość dwu , trzy krotnie to są kierowcy którzy zdali prawo jazdy?

23
0
Napisz co o tym sądziszx