4 zera na masce i 5…

Udostępnij
Tweet

26-latek został zatrzymany do kontroli drogowej, po tym jak jechał w obszarze zabudowanym ponad 130 km/h. W trakcie czynności, okazało się, że to nie pierwszy raz kiedy ten kierowca narusza obowiązujące ograniczenia prędkości. W związku z tym został on ukarany mandatem karnym w wysokości 5 tysięcy złotych. Na jego konto wpłynęło również 15 punktów karnych.

Kierowca auta z czterema zerami na masce dostał 5 tysięcy złotych i 15 punktów karnych. 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego w obszarze zabudowanym jechał audi, mając na liczniku ponad 130 km/h. Okazało się, że kolejny raz przekroczył prędkość, dlatego mandat otrzymał w recydywie. 26-latek został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 5000 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Zostało zatrzymane również jego prawo jazdy.

Tego samego dnia, 27 stycznia została zatrzymana do kontroli drogowej, 33-latka kierująca BMW, która w obszarze zabudowanym jechała ponad 120km/h. Prawo jazdy straciła też 50-latka kierująca toyotą, czy 46-latek kierujący fordem.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Przerwana koszykarska kariera. Jest nadzieja na powrót
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
19 dni temu

I bardzo dobrze- karać, karać i jeszcze raz karać można mieć dobre auto i jeździć zgodnie z przepisami, tylko że zwykle takie cyrki odwalają ci co mają 15-20 letniego rzęcha że znaczkiem bmw audi, mercedes i wydaje im że są Bóg wie kim

Potrzymaj mi piwo i pa co odpi........le
20 dni temu

Ułańska fantazja
I alko od kołyski

bienkowska
20 dni temu

Doner to stary przekręt, tyle naobiecywal, a nie spełnił nawet 10 procent. Trzeba przyznać, że ma jakąś telepatyczną moc jak Kaszpirowski. Taki typ, faceta ,który wiecznie kłamie i zdradza, ale kobitki nadal mu wybaczają.

Gość
odpowiada  bienkowska
20 dni temu

Masz na myśli wstrętną rudą wronę jak rozumiem?

sympatyczny romek
odpowiada  Gość
19 dni temu

Widzę że brak ci szczucia w TVP, chcesz zaistnieć w internecie.

Samurai
odpowiada  bienkowska
20 dni temu

Proszę na temat pisuarowa

Gość
20 dni temu

Kandydaci do lotu w kosmos tylko coś nie tak pod sufitem jeżeli jest ograniczenie prędkości a oni przekraczają tą prędkość dwu , trzy krotnie to są kierowcy którzy zdali prawo jazdy?

23
0
Napisz co o tym sądziszx