Rowerzysta nie żyje. Autem kierował 21-latek

Udostępnij
Tweet

W piątek doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy potrącił rowerzystę, w wyniku kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Służby dostały zgłoszenie o godzinie 18.45. Po dojeździe do Lenartowic koło Pleszewa okazało się, że poszkodowany jest 53-letni mieszkaniec Pleszewa, a mercedesem kierował 21-latek, również mieszkaniec Pleszewa.

Młody kierowca osobówki był trzeźwy. Została od niego pobrana krew na zawartość substancji odurzających. Ciało zabezpieczono do sekcji.

foto: pleszew24.info

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrovia pogoniła Orła Łódź
Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Syn gromu
5 miesięcy temu

Polacy, możecie mi odpowiedzieć, gdzie wy tak ciągle zap…acie tymi samochodami łamiąc przepisy. Ktoś was goni? Od pustki ziejącej w waszych duszach (kredyt, praca, dom) nie ma ucieczki, niezależnie od prędkości.

Gwidon
odpowiada  Syn gromu
5 miesięcy temu

Oto chodzi o to chodzi.

miejscowy
5 miesięcy temu

Tylko kierowca winien,jade we mgle świata nie widać i w ostatniej chwili odbijam bo rowerzysta do pracy jedzie rano ,zero odblasku na sobie ,zero na rowerze i wiadomo już że żadnego światełka ani z przodu ani z tyłu..drugi taki pojawił się kierowcy tira,tir mnie na czołówkę bo odbił a ja z rodziną na rów żeby uniknąć czołówki-.rowerzysći uciekli a potem będzie gadka jak tu na młodego..Rowerzysta nigdy w Polsce nie jest winien tylko kierowca..Rowerzysta jedzie po ciemku bez światła bo on widzi światła auta…więc lampy go widzą w swoim mózgu..
A dodam że przykładnego rowerzystę widzę od wielu lat przy krajowej jedenastce i nie zawsze jest chodnik w 2-3km.Jedzie w kamizelce,odblaski w ubraniu,a światełek niczym UFO..Każdy go widzi bo sie inaczej nie da;)

Ostatnio edytowany 5 miesięcy temu by miejscowy
bc
odpowiada  miejscowy
5 miesięcy temu

Niestety masz rację. Prawdziwych rowerzystów jest zbyt mało. Zdecydowana większość to ludzie, którzy od dziecka jeżdżą na na rowerze i jakichkolwiek przepisów nie znają.
Największym błędem było pozwolenie na jazdę na rowerze po ukończeniu 18 lat. Od kierowcy samochodu się wymaga Prawa Jazdy, to od kierowcy roweru powinno się wymagać Karty Rowerowej.

miejscowy
odpowiada  bc
5 miesięcy temu

Dlaczego Policja nie łoi mandatów za poruszanie się nie oświetlonym rowerem zmroku po 1000zł to by było stać na lampki za 30zł w końcu..Bo statystyka odebrania kierowcom prawo jazdy jest lepsza..na rower siądzie przy nich i pojedzie dalej..

Gimbo
5 miesięcy temu

Zwolennik Koalicji 13 Grudnia wykonał apel Tuska wykańczać Starych Pisiorów

Samurai
odpowiada  Gimbo
5 miesięcy temu

Na temat proszę

Gwidon
odpowiada  Gimbo
5 miesięcy temu

Żeby ZUS odciążyć.

Mikołaj
odpowiada  Gimbo
3 miesięcy temu

To dobry pomysł jak eliminować ich z otoczenia.I jeszcze będą winni zdarzenia.Oby więcej było 21 latków

kit
5 miesięcy temu

Na innym portalu czytałem ze to rowerzysta wjechał w mesia. Temat odblasków czy oświetlenia rowerzystów to oddzielna historia( nie twierdzę ze wszystkich ) właśnie dziś wieczorem jechałem a tu z jakiejś leśnej dróżki rowerzysta na drogę wyjechał oczywiście bez oświetlenia. , pewnie myślał że ma pierwszeństwo.

True
5 miesięcy temu

Dożywotnio odbierać prswo jazdy jesli to jego wina

Siwy
odpowiada  True
5 miesięcy temu

Ty spowrotem do szkoły na naukę pisania

Turbo
odpowiada  Siwy
5 miesięcy temu

Zasadniczo ” spowrotem ” też błędem obarczone😊

49
0
Napisz co o tym sądziszx