Dziecko nagle przyszło na świat

Tym razem „nagle” ma bardzo pozytywny wydźwięk. Mowa o noworodku płci żeńskiej, który przyszedł na świat, zanim zdążył dotrzeć zespół ratownictwa medycznego z kaliskiego szpitala.

Tym razem akcja porodowa miała miejsce przed przyjazdem zespołu P01032 z bazy głównej przy ulicy Poznańskiej, gdyż cała akcja była naprawdę dynamiczna. Nie mniej do zadań członków zespołu tj. Rafała i Mateusza należało zbadanie małej pacjentki oraz jej mamy, ciągłym monitorowaniu, zabezpieczeniu przed wychłodzeniem, bezpiecznym transporcie i przekazaniu pod opiekę do kaliskiego szpitala. – Z naszej strony płyną najszczersze życzenia dla młodej pacjentki i jej mamy! – dodali ratownicy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
3 miesięcy temu

Brawo dla mamy, urodziła na chodniku w bólu i chłodzie ale nie poddawała się.

Gość
3 miesięcy temu

Dzieci powinny się rodzić ” brawo ” dla rodziców. Nie jakieś lewackie aborcje na życzenie czy inne fanaberie bo będzie jak na zachodzie że jeszcze trochę i migranci będą wygrywać wybory no i będzie finał Europy .

Xyz
odpowiada  Gość
3 miesięcy temu

Dokładnie po co to invitro?? A Niemiecki rząd sprowadza uchodźców w zamian za oddanie głosu na tą formację

Herr Donald
odpowiada  Gość
3 miesięcy temu

Bój się etanazji stary dziadzie, a nie aborcji.

Ooo
odpowiada  Herr Donald
3 miesięcy temu

Ty się boj fircyku. Chore dzieci żałują zbierają na wyleczenie. A zdrowe będą rozrywać na kawałki w łonach matki tych nie żal.

5
0
Napisz co o tym sądziszx