Młodzież trafiła na komendę

Udostępnij
Tweet

W siedzibie ostrowskiej komendy odbyły się spotkania dla uczniów klas mundurowych podczas których młodzi ludzie w rozmowie z funkcjonariuszami z różnych pionów dowiedzieli się na czym polega służba w poszczególnych wydziałach oraz co należy zrobić aby zostać policjantem. Ponadto uczniowie zwiedzili budynek komendy, zapoznali się ze sprzętem będącym na wyposażeniu jednostki.

Policjanci z ostrowskiej komendy spotkali się z uczniami klas mundurowych z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim, by opowiedzieć o służbie w Policji i zachęcić do związania przyszłości z tą formacją. Młodzież poprzez spotkania i rozmowy z policjantami różnych pionów mogła poznać tajniki ich pracy i dowiedzieć się czym charakteryzuje się zajmowane przez nich stanowisko. W trakcie odwiedzin, uczniowie spotkali się z policjantami z Wydziału Prewencji, Wydziału Kryminalnego, czy funkcjonariuszami do spraw nieletnich i dzielnicowymi. Uczestnicy spotkania zapoznali się też ze sprzętem wykorzystywanym przez policjantów ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki, a także dowiedzieli się w jakich sytuacjach jest on wykorzystywany. Policjanci zapoznali „przyszłych mundurowych” z wymogami formalnymi jakie należy spełnić by móc wstąpić do Policji, jak wygląda etap postępowania kwalifikacyjnego.

Przypominamy, że osoby zainteresowane służbą w Policji, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 mogą uzyskać informacje oraz złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Wydziału Ogólnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Odolanowskiej 19.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Nie pozostał obojętny na jej los
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emerytka
5 miesięcy temu

Pani Policjantka z długimi, eleganckimi paznokciami w pracy? Aż strach pomyśleć,jak będzie musiała sięgnąć po broń! Ciekawe ?

Jan
5 miesięcy temu

Ale jak trwoga bo cie okradli oszukali napadli to znacie numer na policję jestescie żenujacy no ale jaki rząd taki jad

Błażej
6 miesięcy temu

Jak się odpala granatnik też uczyli?

Ggg. Gadżet
6 miesięcy temu

Na 4 piętrze . Hi. Hi.

mariano
6 miesięcy temu

Do dziś nie mogę odżałować że nie poszedłem do milicji w młodych latach , praca łatwa i przyjemna wieczne wakacje ale ojciec kategorycznie zabronił tak tak ojciec , to były czasy że ojciec miał cos do gadania , koledzy z rocznika już 30 lat na emeryturkach a ja od niedawna prawie 30 lat więcej musiałem bardzo ciężko pracować na swoją emeryturę …

Szybko
odpowiada  mariano
6 miesięcy temu

Przynajmniej się nie ponizyles,

mama
odpowiada  mariano
6 miesięcy temu

łatwa praca dobry żart .Nie każdy się nadaje psychicznie to nie praca na taśmie .

Geba
odpowiada  mariano
6 miesięcy temu

Szacun dla ciebie

Andrzej.
odpowiada  mariano
6 miesięcy temu

Fakt, byłem w WOP, też proponowali po służbie wojskowej, ale to wtedy był obciach, i też straciłem lata, i lepsze pieniądze

milord
odpowiada  mariano
5 miesięcy temu

Widocznie masz mentalność i IQ milicjanta skoro żal ci dupsko ściska.

wacek
6 miesięcy temu

Najwazniejsze ze sie mieso produkuje, jak na upadlinie zabraknie to zawsze bedzie skad werbowac

poli
6 miesięcy temu

mam 42 lata, przyjmą mnie ?

Szybko
odpowiada  poli
6 miesięcy temu

Przyjmą

rrr
6 miesięcy temu

makowca nikt tam nie jadl ?

Tomek
odpowiada  rrr
6 miesięcy temu

Uwazaj panie dawidzie!!!

Sławek
odpowiada  Tomek
6 miesięcy temu

Na tego makowca ma uważać Pan Dawid?

Komendant
odpowiada  Sławek
5 miesięcy temu

Na kapusi

17
0
Napisz co o tym sądziszx