OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
500 najbogatszych na świecie. Wśród nich wasz sąsiad

500 najbogatszych na świecie. Wśród nich wasz sąsiad

W brytyjskich mediach opublikowano listę 500 najbogatszych osób na świecie. Znalazło się na niej nazwisko waszego sąsiada – patrząc na globalność listy, mieszkaniec naszego regionu zdecydowanie jest naszym sąsiadem 🙂

Mowa tradycyjnie o Tomaszu Biernackim, założycielu sieci sklepów Dino. Numer jeden na liście jest Elon Musk (PayPal, SpaceX, Tesla, X (dawniej Twitter). Drugą pozycję ma Bernard Arnault, prezes koncernu Louis Vuitton Moet Hennessy. Na podium znalazł się również Jeff Bezos (Amazon).

Tomasz Biernacki uplasował się na 451. miejscu. Związany z powiatem krotoszyńskim, gdzie mieści się główna siedziba Dino, a do swojego gabinetu wchodzi osobnym wejściem. Jego majątek wyceniono na 20 miliardów złotych.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
21 komentarzy
Mała
2 lat temu

No Biernacki najbogatszy bo nawet od swoich pracowników woła manka w kwocie 1 grosza.i tak to już jest że grosz do grosza a będzie kokosza.zal mi tych ludzi.jest zwykłym materialistą.

........
2 lat temu

Jaki sąsiad ? I kogo ? Redaktora -nie ?

Muzg nie elon
2 lat temu

A gdzie na tej liście Młot-Pol? Niedawno mówili, że już depczą Biernackiemu po piętach.

Anonimowa
2 lat temu

Gratulacje 😀 już nie gadajcie że wykorzystuje ludzi bo nikt tam na siłę nikogo nie trzyma… a po drugie to od kierowania sa poszczególni kierownicy itp… kazdy ma troche racji, ale mozna pogadac bez zlosliwosci. Bądźmy dla siebie życzliwi. A z pracą jak z pracą… wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

tusk
2 lat temu

Maciej Orłoś, w 2014 roku, otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 47 tysięcy złotych miesięcznie
Zarobki Kraśki w całym 2015 roku wynosiły 64 tysiące złotych miesięcznie
Hanna Lis otrzymała ponad 34 tysiące złotych
Beata Tadla dostawała 44 tysiące złotych
Nie mówię o Lisie , bo ten podobno wyciągał 150 tys miesięcznie

Jarek
odpowiada  tusk
2 lat temu

To Ty jakiś PISiorek jesteś, a to teraz nielegalne i nieetyczne być PISiorkiem. oj oj fuj! Bycie pisiorkiem – to teraz jak chodzenie z kupką psa na podeszwie.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Jarek
........
odpowiada  tusk
2 lat temu

To tak daleko pisiorku kochany do tego co brali „aktorzy propagandy” w TVPis …..

tusk
odpowiada  ........
2 lat temu

Chyba ktoś liczyć nie umie , takie wypłaty dziewięć lat temu , kiedy na skutek nieudolności Tuska , było 15 % bezrobocie i 5 zł na goz.

........
odpowiada  tusk
2 lat temu

Coś Tobie pisuarku się popieprzyło :
…. a min. chleb kosztował wtedy 1,50 zł…..
…. a 5 zł na godzinę to zarabiali niewykwalifikowani w 2000 roku ….

Obejrzyj sobie TV Republika na żywo z 30 XII 23 …HA HA !

ROLO
2 lat temu

Łe to tylko oficjalne wyniki …

Herr Donald
2 lat temu

Może jest najbogatszy, ale za to gow#o płaci swoim pracownikom

Stefan
odpowiada  Herr Donald
2 lat temu

Właśnie dlatego iest najbogatszy bo gówno płaci pracownikom

Tomasz
2 lat temu

Więzień na wlasne życzenie

Obiektywny
2 lat temu

Chyba się chowa przed swoimi pracownikami których wykorzystuje. Zresztą nie ma się co dziwić, właściciel AMI też dorobił się na ludzkiej krzywdzie, teraz już tylko Azjaci i Ukraińcy u niego pracują. Jak stare przysłowie pszczół mówi – „biedny liczy każdą złotówkę a bogaty każdy grosz”…

Aga
2 lat temu

A 4 metry pod ziemią wszyscy jesteśmy równi i tam jest sprawiedliwość

Jan
odpowiada  Aga
2 lat temu

To chyba jakiś głębinowy nikt tak głęboko nie kopie 🤨

Wuja
odpowiada  Aga
2 lat temu

To już prawie kopalnia odkrywkowa.
A jak tam ubojnia w golinie?

21
0
Napisz co o tym sądziszx
×