Wnuczka zaatakowała nożem swoją babcię (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Sceny grozy rozegrały się w jednym z mieszkań przy ulicy Bojanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. 17-letnia dziewczyna zaatakowała swoją babcię nożem, raniąc ją w szyję oraz dłonie, którymi seniorka się broniła.

Nikt z najbliższych nie był w stanie przewidzieć dramatu, który rozegrał się w czwartek o godzinie 15.30. Święta cała rodzina spędziła wspólnie i nic nie wskazywało na zbliżający się atak.

Z nieznanych przyczyn nastolatka rzuciła się z nożem na 67-letnią seniorkę. Podczas ataku nic nie mówiła, a bezpośrednio przed atakiem miała poprosić, żeby babcia się do niej przytuliła.

Zaskoczona kobieta broniła się dłońmi przed ostrzem noża, które dotkliwie ją raniło. Poszkodowana została w stanie przytomnym zabrana do szpitala.

Podejrzaną zakuto w kajdanki i również przebadano m.in. na zawartość alkoholu. Była trzeźwa. Z relacji sąsiadów wiadomo, że 17-latka odwiedzała babcię systematycznie i miała z nią dobre relacje.

Jest to uczennica jednego z prestiżowych techników, w którym miała bardzo dobre oceny.

Teraz zostanie przesłuchana i zapewne zbadana na poczytalność. Jeśli okazałoby się, że była poczytalna, a atak był intencjonalny, wówczas za usiłowanie zabójstwa grozi od 8 lat więzienia do dożywocia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

91 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Niestety
5 miesięcy temu

Ludzie , jednoczmy się . Za chwilę mIgranci afrykańscy nas rozwalą , a my się kłócimy. Donald podpisał zgodę na ich przyjęcie do Polski , BEZ LIMITU. PiS ,co by nie mysleć o nich , nie zgadzał się na ich przyjęcie i Orban .Te wizy afera , to bzdury .

Paskudne czasy nastały
5 miesięcy temu

Lewackie róbta , co chceta. Będzie gorzej. Lewica ma oświatę .Od przedszkola …… PILNUJCIE swoich dzieci , UCZCIE W DOMACH , co DOBRE , a co złe.

Straszne
5 miesięcy temu

Zły rządzi na świecie. I w Polsce. Chce ją ZLIKWIDOWAĆ. Pod szwabski but .A ludzie jakby oślepli ,ogłuchli i tego nie widzą. Boże RATUJ nas.

Osw
5 miesięcy temu

Pewnie babcia mówiła że pis jest najlepszy to wnuczka chciała się pozbyć starej

becks'a
5 miesięcy temu

jakie to jest prestiżowe technikum?

Taka prawda
5 miesięcy temu

Rodzin i dzieci nie będzie w tym kraju. Nastolatkowie to większośći dziewczyny z fajfusami a nastolatki to sunie księżniczki i agresorki i dyktatorki. I do tego wszechobecne dopalacze i narkotyki a zasady zyciowe ustalają dla nich idole z mediów społecznościowych w necie

91
0
Napisz co o tym sądziszx