Rozpylono gaz w szkole (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

5 uczennic wymagało wsparcia psychicznego oraz przebadania przez załogę karetki pogotowia ratunkowego, po tym gdy ktoś rozpylił gaz w I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu.

Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej. Działania strażaków polegały na przewietrzeniu pomieszczeń i wsparciu poszkodowanych.

Na miejscu znaleziono pojemnik po gazie pieprzowym, który zabezpieczyła policja.

Aktualizacja

Okazało się, że gaz rozpylił się kiedy jedna z uczennic oparła się o ścianę. Dziewczyna posiadała go w celach obronnych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Krytykowano rozdawnictwo PiS. Teraz sami rozdają
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zorientowany
7 miesięcy temu

Ten co wymyślił ten bajer z oparciem o ścianę chyba nigdy nie miał z gazem do czynienia, kto kiedyś miał z tym do czynienia wie o czym mówię. Nie ma możliwości żeby gaz się sam aktywował, nawet żeby użyć dozownika trzeba położyć na nim palec i jeszcze na nim jest mała plomba dla bezpieczeństwa. Nawet znam przypadek że komuś wypadł z kieszeni i nadepnął, pojemnik lekko się zgniótł ale nic więcej się nie stało.

Irena
7 miesięcy temu

Gaz cebulowy i straszna panika

mieszkaniec
odpowiada  Irena
7 miesięcy temu

Bażant do lasu.

......Raz sierpem raz młotem czerwoną
7 miesięcy temu

Ideologia lewacka daje wyniki. Bydło hodowane przy pomocy smartfonów i haseł jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach :RUBTA CO CHCETA

reds
7 miesięcy temu

Widzita, platformowcy do władzy doszli to młodzi już się w gaz obronny zaopatrywują. O bezpieczeństwo tego narodu tylko PiS dbał

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by reds
Gervazy
odpowiada  reds
7 miesięcy temu

Inżynierowie i lekarze już pompują pontony więc dobrze, że dziewczęta mają gaz przy sobie. Jeszcze taser do tego nie zaszkodzi.

Yrek
odpowiada  reds
7 miesięcy temu

Chyba o bezpieczeństwo Kaczyńskiego bo tam pod domem 24h stali

Jaś
odpowiada  reds
7 miesięcy temu

Powiedz to kxxxynie rodzinom zatrzymanych, zabitych przez policję, pobitym kobietom palkami teleskopowymi przez policje w cywilu, czy dziewczynce, której policjanci złamali w kilku miejscach rękę.

Karolina
7 miesięcy temu

A wsparcie psychiczne, w jakim celu zostało zastosowane?

Egzekutor
7 miesięcy temu

Efekt bezstresowego chowu.

Prosper Gnojarz vel hodowca świń
odpowiada  Egzekutor
7 miesięcy temu

Kiedyś chodowołem takie świnie PIETREN taką strasznie stresową i zawałowa rasa, ale dobra mięsność (zobaczcie rasę w internecie) No ale co z tego jak jedna pierła, to z pięć tych najbliżej na zawał czy stres zeszły.
No chyba że przez ten gaz co wydalały, nie znam się nie jestem chemikiem.
To mi się skojarzyło z tym gazem i stresem działającym na loszki .

Kris
7 miesięcy temu

O Boże, wielkie mi halo. W ZAPie w latach ’90 praktycznie nie było dnia żeby ktoś nie wypierniczył gazu w piwnicy i jakoś nikt od tego nie umarł

12
0
Napisz co o tym sądziszx