13-latka potrącona. Zabrakło rozwagi

Udostępnij
Tweet

W piątek po godzinie 16 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nastolatki oraz samochodu dostawczego.

W Rąbczynie na przystanku zatrzymał się autobus. Wysiadło z niego kilka osób, ale 13-latka postanowiła przejść na drugą stronę ulicy zanim autobus odjechał. Wtedy została potrącona przez samochód dostawczy, który jechał z niedużą prędkością z powodu wąskiej drogi oraz bliskiej odległości do skrzyżowania.

Na miejsce wezwano karetkę oraz policję. 13-latka po przebadano nie została zabrana do szpitala.

Przypominamy, że powinno się poczekać aż odjedzie większy pojazd, który nas zasłania. Wyjście zza niego i kontakt z ciężarówką może się bardzo źle skończyć.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Weronika
5 miesięcy temu

trzeba uwazać

kierowca
6 miesięcy temu

a ja napiszę tak- brawo dla kierowcy busa, że zachował czujność i ostrożność, bo gdyby jechał znacznie szybciej, zderzenie z takim pojazdem i byłaby tragedia dla obu stron.

Old
6 miesięcy temu

Mnie też spotkało coś takiego gdy byłem w jej wieku . Wysiadłem z autobusu i przechodziłem na drugą stronę z za autobusu. Samochód marki warszawa garbus zakręcił mną jak łyżwiarzem figurowym . Syrena 101 i Dekawka zatrzymały się ale gdy widzieli że wstałem to pojechali . Akurat taki wzmożony ruch się zrobił w centrum Ostrowa a później przez 15 minut nikt nie jechał . W tych czasach zazwyczaj dzieci bawiły się na ulicy a gdy jechał jakiś samochód to schodziły na bok.

Dingo
odpowiada  Old
6 miesięcy temu

Dobrze ze wszystko dobrze się skończyło

Babcia
6 miesięcy temu

Dzieciaki są głupie i nie idzie im przegadać. Te małe gnojki, jak zwykle wszystko wiedzą najlepiej. Dobrze że ją trzepło, przynajmniej nauczy się smarkacz na przyszłość.

Dziadek
odpowiada  Babcia
6 miesięcy temu

Sama jesteś głupia nie życz nikomu co tobie nie miłe, każdego może to spotkać

Bareja
odpowiada  Babcia
6 miesięcy temu

Dzieci w większości zmądrzeją. Wyobraź sobie babciu jacy głupi są starzy ludzie którzy całe dnie siedzą przed tv i oglądają TVP lub TVN

Andrzej
6 miesięcy temu

Brak myślenia, ciągły pospiech

8
0
Napisz co o tym sądziszx