Jakub zdobył serce Ani. Znamy przecieki

Udostępnij
Tweet

W finałowym odcinku programu „Rolnik szuka żony” doszło do odsłonięcia kart i potwierdzenia dotychczasowych naszych przecieków.

Spośród innych par potwierdziło się, że Waldemar nie związał się z piosenkarką Ewą, ale wrócił do innej finalistki Doroty, która przyznała, że jest szczęśliwa u boku Waldemara.

Dariusz stwierdził, że nie poczuł nic do Nikoli i postanowił zakończyć relację. Już po emisji pierwszego odcinka napisał do Natalii i przyznał, że wybór Nikoli był niewłaściwym. Młoda kandydatka uroniła łzę.

Agnieszka spotkała się z trzema odrzuconymi kandydatami i powspominali spędzone razem chwile. Chciała jednemu z nich dać szansę, ale po przespaniu się z myślami podjęła taką a nie inną decyzję.

Przystojny rolnik Artur zmierzył się z trzema finalistkami, któe nie potrafiły się określić czy byłyby w stanie się do niego przeprowadzić. Tydzień przed finałem rozstał się z Sarą. Ona dała mu „zbyt wiele”, a jemu uczucia minęły.

Ania z Kalisza przyznała, że wybrała najlepszą trójkę kandydatów. Wieczór przed wyborem przeprowadziła rozmowę z Jakubem. On napisał SMS, że chciałby spędzić z nią przyszłość. Ania nie postanowiła mu odpisywać. – Oboje włożyliśmy w to pracę, uczucia, dużo szczerości. Dzisiaj tworzymy fajną relację z Anią – podsumował Jakub.

Z naszych informacji wynika, że Jakub przeprowadził się do Ani i sprawy toczą się bardzo szybko w zakładaniu rodziny.
Jest wspaniale i niezwykle zarazem – stwierdziła para.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
przedstaw się*
6 miesięcy temu

Jak już jakiś czas temu pisałem…. kogo to obchodzi? 😂😂😂

Adam
6 miesięcy temu

5 lat starsza, kto w takich gustuje ?

Mąka
6 miesięcy temu

Rolnik szuka żony czyli show dla lokalnych celebrytek z pod Biedry lub Halfprice w galerii które pseudo inteligencje zawdzięczają internetowi

Andre
odpowiada  Mąka
6 miesięcy temu

Że co???

Wredna Gocha
6 miesięcy temu

Kolejne dziecko kolejne alimenty Pan z Ostrowa zrobił swoje Pan z Ostrowa może odejść lub zostanie pogoniony a Kaliszana ma na czym jej od początku zależało na dziedzicu lub dziedziczce majątku rodzinnego.

Mruk
6 miesięcy temu

Ostatnia edycja tych głupot w TVP razem z rządami Pisu

Pink
odpowiada  Mruk
6 miesięcy temu

Jesteś młody skoro nie pamiętasz co Tusk zrobił z Polską

Baska
odpowiada  Pink
6 miesięcy temu

A co kaczor i PiS zrobiło z mediami publicznymi i sądami widać że też jesteś młody i nie pamiętasz jak to wyglądało przed 1989 rokiem

gość r
6 miesięcy temu

opery mydlanej ciąg dalszy

Ciocia Jadzia
6 miesięcy temu

No niestety nie pomogę i znam inne osoby które też nie pomogą.

Kris
6 miesięcy temu

Tylko serce zdobył?

Włochy
6 miesięcy temu

Osoby które się rostały i zmieniły kandydatkę po prostu do tego programu nie dorośli zachowanie wczorajszego odcinka poprostu śmiech na sali. Nie dojrzałość egoizm kłamstwo można by tu wiele wymieniać po wczorajszym odcinku wstyd na calom Polskę chyba chcieli się tylko pokazać nic po za tym żenujące są te os mam nadzieję że kolejna edycja będzie dużo lepsza !!!

Groszek
6 miesięcy temu

ustawione to jest wszystko udaje udaja jak mózgowie

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Groszek
37
0
Napisz co o tym sądziszx