OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Nie żyje matka czworga dzieci. Przegrała walkę z chorobą

Nie żyje matka czworga dzieci. Przegrała walkę z chorobą

Walkę z chorobą nowotworową przegrała pani Katarzyna Tomaszewska, matka czterech synów. Od kilku lat podejmowała nierówną walkę z przeciwnikiem, który za nic miał wielkość wsparcia od osób wspierających panią Katarzynę i fakt bycia matką dzieci.

Podczas zbiórek udało się pozyskać środki finansowe na nierefundowany lek, którym terapia kosztowała 200 tys. zł rocznie. Pozwolił on przedłużyć o kilka lat życie kobiety. Po nawrocie choroby pani Katarzyna musiała przejść wyniszczającą chemioterapię.

Pierwsza diagnoza została postawiona 8 lat temu. Co gorsze, niewiele wcześniej zmarł jej mąż.

Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
32 komentarzy
Matkas
2 lat temu

Bardzo współczuję dzieciom tej kobiety a o naszym NFZ nie będę się wyrażać

Agnieszka
2 lat temu

Kasiu większej wojowniczki od Ciebie w życiu nie widziałam życie cie nie oszczędzało a mimo to potrafiłaś żyć pelnią życia serdecznie wspolczucia dla najbliższej rodziny

Pati
2 lat temu

Kasiu żegnaj byłaś wspaniałą osoba zawsze uśmiechnięta

Michu
2 lat temu

I to jest na świecie i w Polsce problem !!
RAK NOWOTWORY w POLSCE rocznie umiera około 120 tys ludzi. A tyle w POLSCE na kowid zmarło w 4 lata !
Dlaczego nikt nic z tym nie robi !!!

marek
odpowiada  Michu
2 lat temu

Nie mój drogi co pomyliłeś . Przez pandemię w dwa lata zmarło 200 tys ludzi . Już nie licząc c 19

Mac
2 lat temu

R.I.P

Telimena
2 lat temu

Wyrazy współczucia dla rodziny. Miałam okazję poznać osobiście panią Kasię. Chodzi o lek na który ona zbierała pieniądze, otóż ja ten lek dostaję na refundację. Leczę się onkologicznie od 2006 roku. Najpierw nowotwór piersi a po kilku latach nowotwór jajnika IV stopnia. Po następnych trzech latach nastąpił nawrót choroby, i od lutego 2019 roku otrzymuję ten lek na który pani Kasia zbierała pieniądze. Mam go refundowanego. Tyle że, ja raz w miesiącu jadę na badania i odebrać ten lek. Dlatego byłam zdziwiona że, pani Kasia kupiła go na cały rok. Jak również byłam zdziwiona że, po braniu tego leku nastąpił u Niej nawrót choroby. Gdyż u mnie odkąd biorę ten lek jest stabilizacja choroby. Nie wiem może mój organizm jest silniejszy.

ewee
odpowiada  Telimena
2 lat temu

Pani Kasia nie dostała na cały rok leku, co miesiąc była na kontroli i lek dostawała na miesiąc. Na rok zgromadziła środki na zakup nierefundowanego leku

Gimbo
2 lat temu

Zmarła przez Tych co twierdzą że nie mają zamiaru z swoich Podatków płacić na cokolwiek a tym bardziej na Chorych co nigdy nie wyzdrowieją

Andrzej
odpowiada  Gimbo
2 lat temu

Ale głupoty piszesz.

Lividium
2 lat temu

Bardzo smutne i przykre ,że tak młody człowiek musi umierac , a pule na onkologie zabrał Ted Doić z Torunia przyjdzie czas na ciebie ojczulku rozlicza cie za zywota

Andrzej
odpowiada  Lividium
2 lat temu

Popieram

Ala
odpowiada  Lividium
2 lat temu

Zamiast obczerniac, mogłaś wyjąć pieniądze i dać

Lividium
odpowiada  Ala
2 lat temu

Dałem i nie mam sobie nic do zarzucenia

bartek
odpowiada  Lividium
2 lat temu

na ciebie tez kreaturo ,m…..e wycieraj o wycieraczke

Lividium
odpowiada  bartek
2 lat temu

Napisz pełnym zdaniem analfabeto

Tusk
odpowiada  Lividium
2 lat temu

Jak mu dawają to grzech nie brać 🙂

Ewelina
odpowiada  Tusk
2 lat temu

Proszę wziąć pod uwagę przede wszystkim to co my jemy, w co się ubieramy.. Od początku lat 90 w sklepach zagościły produkty z długim terminem ważności. Do wszystkiego jest dodawana chemia: do żywności, do produkcji odzieży, do proszków czy detergentów. Nie będzie już lepiej tylko gorzej coraz mniej osób chce uprawiać zdrową i nieskażoną żywność. Ubrania produkowane są w Chinach z byle jakości. Wszyscy chcą zarobić na wszystkim, żeby pieniądze się zgadzały. Najlepsze są promocje na mięso, które leży zagranicą kilka lat, a u nas jest doprawiane i sprzedawane. Kurczaki, które są sine, ale umyte są ok. A my latamy od sklepu do sklepu, żeby było taniej. Na żywności się oszczędza, a później są efekty…
Najgorsze jest to, że na raka umierają dzieci, młodzi ludzie, osoby, które są tu jeszcze potrzebne odchodzą na drugą stronę…

A pieniądze nie tylko w Toruniu są wydawane w błoto, bo także w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu czy w wielu innych miastach.

Natalia
odpowiada  Ewelina
2 lat temu

Brawo dla Pani za wiedzę na temat którego większość jest ślepa i zastanawiają sie skąd np.choroba u płodu …

32
0
Napisz co o tym sądziszx
×