OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Nie żyje matka czworga dzieci. Przegrała walkę z chorobą

Nie żyje matka czworga dzieci. Przegrała walkę z chorobą

Walkę z chorobą nowotworową przegrała pani Katarzyna Tomaszewska, matka czterech synów. Od kilku lat podejmowała nierówną walkę z przeciwnikiem, który za nic miał wielkość wsparcia od osób wspierających panią Katarzynę i fakt bycia matką dzieci.

Podczas zbiórek udało się pozyskać środki finansowe na nierefundowany lek, którym terapia kosztowała 200 tys. zł rocznie. Pozwolił on przedłużyć o kilka lat życie kobiety. Po nawrocie choroby pani Katarzyna musiała przejść wyniszczającą chemioterapię.

Pierwsza diagnoza została postawiona 8 lat temu. Co gorsze, niewiele wcześniej zmarł jej mąż.

Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
32 komentarzy
😭😭😭😭
2 lat temu

Wyrazy współczucia to jest tragedia jak los doświadcza ludzi za mało kasy na wynalezienie leku a za dużo na zbrojenia tak na całym świecie.

Brigitte była przedstawiciel handlowy farmacji
2 lat temu

farmacja to jedno z najgorszych lobby na rynku światowym, żeruje na zdrowiu, albo inaczej na niezdrowiu i nieszczęściu ludzkim…lekarstwa są za drogie w stosunku do produkcji, a lwia część jest w ogóle zbędna….mydlenie oczu to ich reguła zasadnicza…etyka i moralność jest im nieznana, ale za to liczenie pieniędzy w białych rękawiczkach i uśmieszkiem szyderstwa i arogancji na twarzy to już ich specjalność….pod podszewką oczywiście anonimowości…

Xyz
2 lat temu

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci

Marcinosw
2 lat temu

Wieczny odpoczynek raczej Jej dać Panie…
Otoczcie modlitwą Dzieci i całą rodzinę.

Andrzej
2 lat temu

Szkoda naprawdę,taka technika jest, takie osiągnięcia światowe, a z rakiem od tylu lat, nikt nie może sobie poradzić, żadnego lekarstwa, masakra.

Tadeusz
odpowiada  Andrzej
2 lat temu

Myślę, że przy dzisiejszej technologii, gdyby tylko chciano już dawno wynaleziono by lek nie tylko na raka, ale tez na inne choroby, ale nie byłoby to w interesie potężnych koncernów farmaceutycznych. Big farmie takie rozwiązanie nie jest na rękę.

M.
2 lat temu

Wyrazy współczucia dla Rodziny 😞
Odpoczywaj w pokoju (*)

True
odpowiada  M.
2 lat temu

Spoczywaj

Leszek
2 lat temu

Brak słów, głębokie wyrazy współczucia

He
2 lat temu

Przekleństwo nad tą rodziną ciążyło od dawna , skoro mąż i żona już pod ziemią.

Qww
odpowiada  He
2 lat temu

Bardzo uważaj na swoje słowa,dobrze ci radzę,bo nie jesteś świadomy o czym wogole mówisz

Magda
2 lat temu

Kasiu,spoczywaj w spokoju.

Hubert z wenecji
2 lat temu

Świec Panie nad jej dusza. I miej w opiece te aniołki. Kondolencje od rodziny

32
0
Napisz co o tym sądziszx
×